Пьяная вишня• 03 декабря 2023
Проголосуйте, обираю горнятко на подарунок
Готую подарунки усім своїм друзям, задум - шкарпетки (останнє фото) і горнятко (косівська кераміка) - допоможіть обрати яке симпатичніше
Результат:
вже голосів:
267 (30.69%)
257 (29.54%)
Поглядіти результат
123 (14.14%)
113 (12.99%)
110 (12.64%)
Из Виа-гры• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Та це ж такий стиль - ой, Вам не зрозуміти...
я посмотрела на стиль. есть вещи аккуратно и изящно сделаны, а есть - ото наляпанное как попало, неровное, корявое, на ручках тоже криво-косо, лишь бы живо.
Пьяная вишня
• 03 декабря 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Ви читали як це виготовляють і розмальовують? Всі кривульки робляться вогнем при випалі і це вважається довершенням
Міняйловна• 03 декабря 2023
Ответ дляПланшетница
Удалено администрацией...
Так, дійсно. Ніхто не розуміє. Тільки ви.
Ответ дляПьяная вишня
Наприклад подрузі котра в США буде приємно отримати чашку карпатську, з дому типу
ну є ж з дому і гарні. А ці страшко....я теж в США, якби мені таке подарували з дому, я б нікому б не показувала тут і не говорила, що це укр.стиль, щоб не позорити Україну
Патриоточка• 03 декабря 2023
Автор, я цього року закохалося в Косів. Були у багатьох майстрів. Але купили горнятко у Дудки. Тепер це ще й спогади. Хоча моя зелена дуже квакала. Якщо друзі розуміється на цьому, то оцінять
Єдина Країна• 03 декабря 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Удалено администрацией...
Такое ощущение что это подработка местных детей ,в туристический несезон дома разукрашивают
Клептоманка• 03 декабря 2023
Ответ дляПланшетница
Українська, не хвилюйтеся
Горня, горнятко - це малий горщик. Наприклад: ’Він відніс горнятко на стіл і насипав у миску юшки’ (Михайло Коцюбинський).
чому чашка, то малий горщик?
Дикая Роза• 03 декабря 2023
Ответ дляПланшетница
Каву пити
Меня от разнобойной посуды даже в чужих домах типает, а уж в своем
Дикая Роза• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Я і собі планую весь посуд косівської кераміки купити... Це дорогезні чашки по 400-500грн
В Эпицентре классные фарфоровые с новогодней тематикой по 400 грн - такую можно и подарить для кофе!
Забрала і не сказала• 03 декабря 2023
Мені була б зручна 2 чи 4.
Так, вони не дуже симпатичні, але це те, що має бути в моєму домі просто як спадщина. Читати деякі коментарі просто дико.
В мене є зроблене дитячими руками - неказисте, трохи горбате. Але ж це своє, рідне. І від того цінне.
Золота орда• 03 декабря 2023
А из какого города все ваши друзья ? Они оценят ? Я впервые вижу и слышу.
И загуглила слово горнятко.
Як правильно говорити українською: чашка, філіжанка чи горнятко?
Горнятко
А от слова горня, горнятко в цьому синонімічному ряду немає. Горня – це маленький горщик, а не чашка. У нього можна покласти їжу, налити юшку, але не гарячі напої.
И загуглила слово горнятко.
Горнятко
Ответ дляВиправлялочка
Автор, якщо я захочу мати вдома унікальну чашку для себе, то я й сама її обиратиму на свій смак, а не це буде чашка, подарована подругою мені, а заодно і ще десятку друзів, без будь-якого індивідуального підходу. Нехай ця чашка буде хоч мільйон разів десь визнаною, але якщо я не колекціонер, то для мене вона сміття, яке додає клопоту з його утилізацією.
Автор, майте совість, подаруйте людям шоколад, алкоголь і на тому все. Не треба вимахуватися і намагатися через чашку самоствердитися і показати свою оригінальність.
Після вашого повідомлення тему можна закривати - краще не скажеш.
Брехушечка• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Так це справа одержувача - викидати чи любити :) подарунок є подарунок! Даруючий дарує частинку себе, така моя частинка
Зазвичай коли дарують, то все-таки думають про людину, для якої це призначено, а не про себе кохану.
Вам подобаються горнятка, так купіть їх собі.
І доречі якщо вони вам так подобаються, вам не шкода що дійсно вони десь навіки в дальній шафці опиняться в кращому випадку? Навряд чи майстер, створюючи їх, бажав їм саме такої долі
Дикая Роза• 03 декабря 2023
Ответ длябуреЛОМКА
И куда его потом. Пить страшно с таких. Очередной пылесборник
В сервант- к хрустальным бокалам
Щас ухожу• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Автор, стало цікаво- скільки вам років?
a.ostroverh• 03 декабря 2023
Автор, если Вы уверены, что чашка не простоит в дальнем углу (в лучшем случае), что подругам будет напоминать о доме/детстве, то я бы от идеи не отказывалась. Если вопрос просто выбора, то я бы поискала ещё. Эти выглядят очень грубыми и неудобными. Как будто из наклепали для сувенирного рынка.
Поищите в инсте может, там есть странички мастеров
Мне Косовская керамика нравится!
Заместитель Анонима• 03 декабря 2023
Автор! Эти чашки не практичны и не удобны , их использование сомнительно. В качестве декора можно дарить только тем, кто их коллекционирует, тот кто оценит. Мне такой подарок 300 лет не нужен.