Пьяная вишня• 03 декабря 2023

Проголосуйте, обираю горнятко на подарунок

Готую подарунки усім своїм друзям, задум - шкарпетки (останнє фото) і горнятко (косівська кераміка) - допоможіть обрати яке симпатичніше
Результат:
вже голосів: 870
267 (30.69%) 2
257 (29.54%) Поглядіти результат
123 (14.14%) 4
113 (12.99%) 3
110 (12.64%) 1
СкумбріяП8• 03 декабря 2023
Мені подобається і Косівська кераміка, і ліжники, і весь колорит, але стосовно саме вибору кухликів резонним є момент про напій та обʼєм. Я, наприклад, ніколи не пʼю еспресо чи навіть просто каву. Чай великими чашками чи лате зрідка. То мені пуцлики на 80 грам геть не потрібні. І навпаки. То важко вгадати саме цей аспект. Легше, здається, догодити тарілкою, чи слоїком, і тд. У мене така гарна авторська тарілочка на стіні висить. Але можна і їсти з неї.

Уравнобешенная• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Ще така ніби подобається, але боюсь надто велика...а з посту горнятка - то пише розмір 12х14 см
Классные! Да, великовата, но очень славненькая)
Уравнобешенная• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Це dodo socks, але там розміри вже лиш більші залишились, хіба інші якісь Вам сподобаються, там є гарнезні
Спасибо большое!
Из Виа-гры• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
фото
вот подсвечники и дарите. или тарелку за графином. ну или глечик для воды накрайняк. а чашки реально стрёмные.
Гербарія сушу• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Це я вислати хочу подрузі, котра звідси виїхала 10р назад...їй це теж рідне серцю
Тогда выберите горнятко на свой вкус и высылайте. Ваша подруга будет рада любому из этих вариантов.
Планшетница• 03 декабря 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Удалено администрацией...
Свідомі українці та іноземці дуже багато купують виробів з Карпат
Из Виа-гры• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Так це справа одержувача - викидати чи любити :) подарунок є подарунок! Даруючий дарує частинку себе, така моя частинка
причём довольно странная в 21 веке.

Кошка Мурка• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Ще такі є як варіант...
Ее можно мыть в посудомойке?
Планшетница• 03 декабря 2023
Ответ дляГербарія сушу
Ездили, но такие странные и страшные чашки не покупали. Но если тот, кому вы планируете это дарить, реально такое любит, то можете дарить любой вариант из этих. Разницы особой нет)
Так ви просто з іншого регіону і вам це чуже.
Уравнобешенная• 03 декабря 2023
Советчица в своем репертуаре: автор же не спрашивает, уместен ли подарок или не просит же совета, что подарить подруге-землячке. Просит лишь выбрать из предложенного. Нет, набежали со своими ’мне не подходит, лучше подарите своей подруге (!) то, что подходит мне’ .
Обожаю родной форум!))
автор Пьяная вишня • 03 декабря 2023
Ответ дляКошка Мурка
Ее можно мыть в посудомойке?
Думаю що так, бо там все глазуровано...
Планшетница• 03 декабря 2023
Ответ дляИз Виа-гры
причём довольно странная в 21 веке.
Ці вироби, поза часом
Уравнобешенная• 03 декабря 2023
Ответ дляKROX@
Ну автор ещё утверждает что это очень раритетные вещи, для узкого круга ценителей.
Удалено администрацией...
Перемелица• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
У Карпатах немає слова Чашка
А шо ж не флiжанка?
автор Пьяная вишня • 03 декабря 2023
Ответ дляПеремелица
А шо ж не флiжанка?
’Філіжанка’, а не фліжанка... Горнятко - бо це слово тепліше, навіює думку пригорнутись до тепленького горнятка
Перемелица• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Ну да украинский - filiżanka
автор Пьяная вишня • 03 декабря 2023
Ответ дляПеремелица
Ну да украинский - filiżanka
Ви самі спитали і самі навісли з дурницями, я сказала ’горнятко’.. Саме так в Карпатах кажуть
Из Виа-гры• 03 декабря 2023
Ответ дляПланшетница
Ці вироби, поза часом
Удалено администрацией...
автор Пьяная вишня • 03 декабря 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Удалено администрацией...
Ви наїхали на дописувача, хоч то не автор зовсім - я автор... Я питаю поради - яку саме із запропонованих обрати, звичайно мені видніше що дарувати своїм друзям - адже більшість тут взагалі не знайома з автентичністю цієї кераміки...

Довкола багато красивих чашок/кружок і ТД, на любий смак...а косівська кераміка - це як вишиваний рушник, це духовно багатше за гарну чашечку

автор Пьяная вишня • 03 декабря 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Удалено администрацией...
Оцей ефект акварелі, який Ви називаєте ’кустарщиною’ він і є сновною фішкою...
Капитошечка• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Ця супер.
Ms. Любмая жена• 03 декабря 2023
Красивая чашка с блюдцем. Где такие продают?
Chaterbox• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Косівська кераміка навіть внесена до спадщини ЮНЕСКО, ви чого, люди
Люди радіють гномам з юска, кераміка юнеско для них непотріб....
Сито для думок• 03 декабря 2023
Ответ дляПланшетница
Мені так гнома з юску подарували, віддала в дитячих садок. Де таке страшне в хаті тримати
Все, нехай і сусіди не сплять))) під столом і чоловік на диван вігонить зара. Страшне в хаті тримати не можна ні , най в дитячому садочку буде страшно
Ms. Любмая жена• 03 декабря 2023
Ответ дляПланшетница
Автор гляньте в цьому майстра, я брала на святвечір в нього посуд.
Да ну , у автора лучше
автор Пьяная вишня • 03 декабря 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Забийте в пошук по фото і видасть сайтик, бо це все з різних сайтів - а зараз ще нажаліються, що я сайти піарю
Ms. Любмая жена• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Спасибо. Поищу
Из Виа-гры• 03 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Ще такі є як варіант...
Ці трошки кращі. Хоч не такі убогі, як попередні.
Из Виа-гры• 03 декабря 2023
Ответ дляПланшетница
Удалено администрацией...
автор Пьяная вишня • 03 декабря 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Удалено администрацией...
Та це ж такий стиль - ой, Вам не зрозуміти...