Кинг-Конгша• 03 декабря 2023
Кто вернулся из заграницы? Расскажите как у вас дела?
Для драки• 03 декабря 2023
Съела 2.5 кг хурмы и украла кролика из ветеринарки, а так ничего - всё ок!
Аноним с кешбеком• 03 декабря 2023
Мне надо на неделю прилететь и то депрессия жуткая, не хочется совсем , кто вернулся - был вынужден к пужу, бед перспективный и тд
Не по своей воли точно
Залізний кіготь• 03 декабря 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Не по своей воли точно
Вы работаете за границей? У вас свое жилье личное?
Аноним с кешбеком• 03 декабря 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Работаю , аренда
Пацака-задирака• 03 декабря 2023
Та потрошку.
Ми на 4 місяці торік виїзжали, як блекаути почалися. Втомлюєшся від постійного відчуття, що ти неприкаяний. Мабуть, тим, хто всцявся від щастя, що побачив щось, крім свого села, було легше. У них була мрія - зачепитись, лишитись, обжитись. Вони одразу корені пускали і дім їм здавався пеклом. А ми одразу знали, що повернемось, коли зі світлом полегшає. Не було сенсу занурюватись у чужий світ. Тому повернення пройшло нормально. Але нам і так тут непогано жилося. Гроші багато питань вирішують, і ті, в кого нема житла та роботи, почуваються в Україні незахищеними, на відміну від Європи. Їм вертатись важче і нема на що спертися, бо виплати ВПО - дрібничка.
Гарантую неперелевки• 03 декабря 2023
Ответ дляДля драки
Готовитесь к рождественскому ужину?
Мудрецыха мира• 03 декабря 2023
Ответ дляПацака-задирака
Та потрошку.
Як Україні з житлом і роботою почуваюся дуже незахищеною, але повернулася через три місяці з Польщі,там я себе третім сортом відчувала, роботу не могла найти, постійно хворіла.
Пацелуйнитуда• 03 декабря 2023
Що значить вернувся? Ви питання правильно ставте.
Я раз в 2-3 маю подорожі чи відрядження закордон. Повертаюся кожен раз:)
Дома у мене мама в віці, робота, житло, донька ходить в свою школу, займається фольклором.
Душевний стан від війни звичайно страждає. Але це не важливо де я - дома чи закордоном.
Залізний занавіс• 03 декабря 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Так жилья и в Украине больше нет у некоторых 🤔