Губной рояль• 03 декабря 2023
Чим швидко від запальної пустили на обличчі?
На лиці великий запальний прищ.Зараз ніби вміст вийшов, але ще припухла червона пляма є.Завтра на роботу , а я красуня 😢Чим мастити, що якнайшвидше загоїлось і не було сильно постакне? Зараз прикладаю мазь Вишневсько, бо іншого немає нічого.Може купити Левоміколь чи чим? 😢😢😢
Пригощаю кашею• 03 декабря 2023
Бепантен лучше всего.Последнее время Левмеколь и Левосин что-то не так работают
personality• 03 декабря 2023
Вилікувати прищ за один день? Ви серйозно?🤦♀️
Зараз понамазуєте всякої дічі, ще якусь заразу туди занесете. Це ж відкрита рана, їй треба загоїтись
Розумна Губка• 03 декабря 2023
Це ви гугл перекладачем користуєтесь? Бо питання не одразу зрозуміла
Залетна Я тут• 03 декабря 2023
Ответ дляРозумна Губка
И я :)
Залетна Я тут• 03 декабря 2023
Автор, рекомендую молочко Видаля, в аптеках мед.академии продают, может не за день, но очень хорошо помогает.
Губной рояль
• 03 декабря 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Я йодом на ночь и утром уже не будет ничего
А йод не пофарбує?Є бетадин
Губной рояль
• 03 декабря 2023
Ответ дляpersonality
За один не буде знаю, але ж є хороші ранозагоюючі мазі чи способи медичні)
Губной рояль
• 03 декабря 2023
Ответ дляРозумна Губка
Що не зрозуміло, поясню?
Губной рояль
• 03 декабря 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
На жаль, таких аптек немає(
Секс-Бомба• 03 декабря 2023
Ответ дляГубной рояль
А йод не пофарбує?Є бетадин
Вечером намажите, утром уже ничего не будет , цвет впитается , прыщ станет меньше