хутряна володарка• 03 декабря 2023

Ось так цифровий світ, поступово, і зменшує робочі місця...

Не можу сказати, що це погано особисто для мене. Навпаки, мені стає все зручніше. Але просто замислилася над тим, як додаткові зручності мені і таким як я призводять до того, що комусь буде ще важче.
Дано: ми робимо покупки продуктів і всього необхідного одноразово на тиждень. Ну можете собі уявити яка це кількість продуктів і побутових речей, враховуючи, що нас двоє дорослих, підліток, дитина, і двоє котів. Відповідно, всі ці покупки ми, спочатку, складали в кошик, потім треба було постояти на касі в черзі, викласти покупки на стрічку, касир мала все пробити, а ми складали покупки по сумкам... Всі ці маніпуляції на касі займали доволі багато часу.
І ось в магазині, де ми закуповуємося, з´явилася новинка: на вході скануєш возик, береш ручний сканер, беручи товар з полиці, сам зчитуєш штрих-код і одразу складаєш товар в сумку. На виході возик зважується, дані з ручного сканера переносяться в систему, оплачуєш покупки і виходиш з магазину із вже складеними одразу товарами по сумках.
Дуже зручно і швидко! Ми вже тижня три так купуємо і задоволені.
Але. На шість швидких кас самообслуговування і дві ці каси із сканерами - один консультант. Пропускна швидкість кас із сканером - значно більша, ніж класична, коли касир сканує на касі кожен товар. Відповідно, як мені здається, все більше магазинів будуть переходити на такі каси, де касири не потрібні. Більше потрібні будуть саме консультанти кас. А куди тоді ж підуть ті, хто йшов в касири? Зазвичай це ж не люди, які мають реалізований творчий потенціал чи потенціал винахідника, програміста, бухгалтера чи вчителя. Таким людям і зараз, не сказала б, що легко, а тут - ще й комп´ютери почали витискати і таку професію...
Що думаєте з цього приводу?
Результат:
вже голосів: 579
232 (40.07%) Будуть інші професії.
133 (22.97%) Сумно все це.
96 (16.58%) Такі зміни - тільки на краще.
71 (12.26%) Нічого особливо не зміниться.
47 (8.12%) Тиць.
from Ukraine• 03 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
Один? Та це просто диво)))
Один на 100 миллионов - так вам больше нравится? Умрёт один из создателей, пара сойдёт с ума, кто-то заболеет и забьёт на все - вот ии и останется один на один с серой массой людей, разучившихся даже считать!

Мозговая пилочка• 03 декабря 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Вам достаточно еды?
Пока да.
from Ukraine• 03 декабря 2023
Ответ дляТракторні війська
Консультанты .. я не знаю их круг обязанностей , зачем мне это
Они знают не больше нас с вами - так же читают описание товара в телефоне!
Контрольница• 03 декабря 2023
Ответ дляГалябалована
Створила. Так точніше. І поки що вдосконалює.
ШІ не потребує постійного відтворення. От у чому фішка.
Наступні покоління ШІ будуть створювати собі подібних самостійно і вдосконалюватись теж самостійно.
ИИ сам для себя невозможен, в нем нет смысла , им должны пользоваться люди, если вы об этом.
Без обслуживания человеком он не работает. Человек по специальности машин лернинг учит ИИ самостоятельно работать и задаёт задачу. Это как сказать, создали печку и тестомесилку, теперь пекарь не нужен, создали швейную машинку, швея не нужна и тд
Галябалована• 03 декабря 2023
Ответ дляМозговая пилочка
💯, вПольше, при наличии касс самообслуживания, очереди в живую кассу всегда, а в самообслуживание меньше или вообще нет.
А віковий склад який?
Якщо у самообслуговування молодший, то тимчасово.
І, як вище написали, самообслуговування, то проміжний щабель. Кінцевий - все кладеш у пакет і йдеш з магазину (сканування, зважування, оплата - автоматично)
from Ukraine• 03 декабря 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Пока да.
Для жизни вам достаточно ТОЛЬКО еды? Вы же про село написали
Оксана_12• 03 декабря 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Такими темпами только сейчас. И не каждое развитие на пользу человечеству
Так, темпи ростуть. Що вас лякає, не розумію. Заміна ручної праці - не новий процес .

from Ukraine• 03 декабря 2023
Ответ дляКонтрольница
Интеллект - это то, что способно развиваться!
from Ukraine• 03 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
Ручной? ИИ заменит интеллектуальный труд!
куркулиха• 03 декабря 2023
Ответ длямуха в кедах
Это давно уже идет, сейчас аптеки активно переходят на онлайн-заказы, которые формирует робот (ездит манипулятор и собирает с полок нужные медикаменты), и помещает их в ячейку. Зашел в аптеку, пикнул картой на терминале и забрал заказ. Новая почта тоже увеличивает кол-во почтоматов. Автоматическим кассам, аптекам, почтоматам не нужны отпуска, больничные, они не устают, у них не болеют родственники, им не нужна униформа, за них не нужно платить налоги и не нужно им платить зарплаты, они готовы работать 27-7-365.
Бывает, что они выходят из строя
Оксана_12• 03 декабря 2023
Ответ дляfrom Ukraine
У нас прекрасна розумна молодь. І такі речі створюються ’рівнями’. Підтягнуться люди з нижчого рівня на вищий, от і все. Ви якось хибно уявляєте процес створення подібних продуктів. ’Создатєля’ не існує . Це треба прибрати повністю досить велику масу людей.
Ласкове телятко• 03 декабря 2023
Ответ длямесяцкие
Они, конечно, да. Но что делать остальным, которых тянут за собой в этот концлагерь?
Можна бути принциповим до кінця і відмовитись не лише від правил, які є в соціумі і які забезпечують його існування, а й від благ - переїхати жити в ліс, побудувати халабуду, збирати і сушити гриби на зиму, грітися біля вогнища. А то дуже зручно виходить, ми хочемо користуватися інтернетом, дзвонити при потребі в швидку, пожежну частину, поліцію, а виконувати правила, це нехай хтось інший, бо я не раб
Оксана_12• 03 декабря 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Яким чином?
mavka.cy• 03 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
Це а світі відбувається постійно. Це називається розвиток
ядерна зброя теж розвиток. питання як цим скористається людство. а людство в своїй масі не дуже думає про глобальну ситуацію і наслідки
Мозговая пилочка• 03 декабря 2023
Ответ дляГалябалована
А віковий склад який?
Всякий.
Как и на укрпочте с бумажными квитанциями по коммуналке)
Мозговая пилочка• 03 декабря 2023
Ответ дляfrom Ukraine
А что вы назовете жизнью, когда, по вашей версии, люди лишится работы и средств к существованию?
Мозговая пилочка• 03 декабря 2023
Ответ длякуркулиха
Бывает, что они выходят из строя
И без человека неспособны самопочиниться)
Мозговая пилочка• 03 декабря 2023
Ответ дляЛаскове телятко
То есть, блага нам даны для рабства?🤣
Ласкове телятко• 03 декабря 2023
Ответ дляМозговая пилочка
То есть, блага нам даны для рабства?🤣
Ну приблизно так і є.
Але є ще місця, де можна бути абсолютно вільним на самозабезпеченні, як я писала вище

Галябалована• 03 декабря 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Окей, расскажите, как вы смогли победить коррупцию наверхах?
И почему она до сих пор есть, если все о ней говорят и знают?
Не маленькие люди каких достигли успехов в этом направлении?
Интересно почитать, без сарказма.
Так вже ж написала, як змогли. Правда, не моя група, на жаль. Бо староста-активістка сповідувала подібні вашим принципи.

Перші питання - якась маячня, перепрошую. Пишу, що нагору приходить (!) знизу, у відповідь ’як ви (!) змогли побороти корупцію на верхах’.
Таракашечка• 03 декабря 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Так у них в планах базовый доход для всех)))
Это ’удавка’ и зависимость от правящего класса.
А ещё он приведет к росту умственно ограниченного населения.
emerald_88• 03 декабря 2023
Ответ длямесяцкие
Это иллюзия, что подстраивается. Развитием ИИ занимаются мировые элиты, которым нужно загнать нас в стойло и чтобы было проще нас контролировать, а не чтобы нам было удобно
Я манией величия не страдаю - я не такая важная персона, чтобы элите нужно было меня контролировать
from Ukraine• 03 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
Яким чином?
Вы не понимаете значение слова ’интеллект ’, что ли?
from Ukraine• 03 декабря 2023
Ответ дляmavka.cy
Увы
mavka.cy• 03 декабря 2023
Ответ дляemerald_88
контролюють не вас як конкретну особистість. а вас як один з мільйонів ’шурупчиків’. ’важних персон’ якраз так і не контролюють
Загалом може це й не так страшно. Ми і зараз в якісь мірі підконтрольні
Фрекен бок• 03 декабря 2023
Ответ дляТаракашечка
Сейчас можно подумать идиотов мало.
Мозговая пилочка• 03 декабря 2023
Ответ дляГалябалована

Точно шо маячня, когда ответа не находится)
Чтоб попасть наверх снизу, надо быть полезным наверху, уметь быть коррупционером, поэтому туда только такие и попадают)
По итогу коррупция с верхов идет, а низы подстраиваются.
Галябалована• 03 декабря 2023
Ответ дляМозговая пилочка
И еще, наперед зная, что вы напишете, что каждый может сделать хотя бы что-то, что может сделать на своем уровне.
Зацькувать неугодного препода это может реально каждый.
А вы увольте Ермака, Колмойского, Пинчука, Резникова.
Ааа, так у вас препод, що розвів махрову корупцію - це просто неугодний? А її ’прєсєканіє’, то цькування?

Так тоді і звільнення Єрмака, то у ту ж категорію - зацькований неугодний бідося (його попередник Богдан якраз експлуатує цей образ).
Мозговая пилочка• 03 декабря 2023
Ответ дляГалябалована

Вот так всегда)
Спросишь конкретно, а что вы сделали, чтобы побороть коррупцию в верхах, уход от ответа, перевод стрелок - сам дурак, и никакого ответа по существу.
Хотя, я такие вопросы не первый раз задаю и к такому была готова)
Ну не можете ответить, просто не начинайте писать ерунду😉
from Ukraine• 03 декабря 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Вот так всегда)
Я лично, чтобы побороть коррупцию, никогда не брала взяток.