куркулиха• 03 декабря 2023
Аудит, финансы, контроллинг, вы довольны своей работой и зп?
куркулиха
• 03 декабря 2023
Ответ дляLux Aeterna
Зарплаты тут выше среднего, но работа надоела за 16 лет что пздц
А кем именно работаете?
Lux Aeterna• 03 декабря 2023
Ответ длякуркулиха
А кем именно работаете?
Я во всех трех направлениях успела поработать
Очень завидую девочкам, делающим реснички (как пример), которые живут по жизни без такого слова как дедлайн
Точная копия плова• 03 декабря 2023
Я не задоволена, зп біля 70 тис. Як я розумію, на ринку зп набагато вища.
В лінкедін дивитись вакансії, питала. Зп пропонують в середньому 5 тис. дол. Інше питання, що в айті не хочу, боюсь, багато маленьких фірм, які можуть закритися і всі як ФОПи працюють. Але ж це індикатор ринку.
Цікаво, хто відпишеться, які зп у вас-фінансові менеджери, контролери.
Розумію, що потрібно щось міняти...але не можу себе змусити почати.
Янгол в камуфляжі• 03 декабря 2023
Я финансовый менеджер в розничной сети. З/пл 50 тыс.
Вернее сейчас я в декрете, моя помощница стала на мое место и это ее зарплата, у меня до войны была 1500 долл. Возвращаться не хочу, работа задолбезная. И мне уже сказали, что оптимизация и помощников у меня не будет.
Біток чи ефір?• 03 декабря 2023
У меня риск менеджмент в иностранной компании, 50тыс. Считаю очень мало, работа сложная и нервная. Еще и подразделение самое удачное в компании, раньше мы относились к безопасности, там и статус, и зарплаты существенно выше
Гжегож Бженчишчикевич• 03 декабря 2023
Щось у відписавшихся якась нехіла зп. Мабуть, від посади залежить. Близька подруга працює провідним фінансистів в одній з найбільших українських компаній в Києві. У неї 30-35к грн. Я працюю в іншій сфері начальником відділу ( вільна англійська). Теж відома велика компанія. В мене 55-60к. Мені запропонували по роботі переїхати в ЄС. Зп 1800 євро в центральному офісі міжнародної компанії. Воно того не варте, бо оренда і комуналка майже 1000 євро. І їх я маю платити сама(
Точная копия плова• 03 декабря 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я не в українській, в міжнародній також англійська непогана, не вільна, але норм.
Все ж таки склалось враження, що ринок зарплат для таких спеціалістів в Україні покращився, і зп не меньше 100 тис.
Навпаки здивована, що відписались з не дуже великими зп, я очікувала, що напишуть 150+ тисяч і я буду почуватися невдахою)