Чаклунка777• 03 декабря 2023

Чому так відрізняються кладовища у нас та в Америці?

Питання філософське, з одного боку в Америці (не тільки там) все так культурно, кладовище зроблено для людей як парк., люди ходять там прогулюються, але нема душі в ньому не побачиш квіток висаджених чи взагали вінків оціх никому непотрібних пластикових котрим забивають землю на мільони років вперед, та нема (в деяких кладовищах надгробків, тобто стоїш там де похована людина прям на її кістках. А у нас кладовища потопають у вінках пластикових, та не знають як випендритеся краще вище памятник поставить. Так от і питання: в якої культури є душа? У нашіх страшних кладовищах, на котрі страшно іноді ходити, чи там де прогулюються в парку з колясками ніби то нормально? Мені здається страшно, бо є фото на памятниках і усе це создає моторошну картину , коли дощ йде.
Результат:
вже голосів: 144
83 (57.64%) Краще в Америці
42 (29.17%) Краще щось середне зробити
19 (13.19%) Краще у нас
Женя-bc6e• 03 декабря 2023
Немає краще чи гірше, є різниця в культурі. Ми ж не можемо говорити що культурна спадщина якоїсь нації краща чи гірша (якщо то тільки не раша)
Solly85• 03 декабря 2023
Разные традиции, культура
40ка• 03 декабря 2023
Краще, коли колумбарій
olya8385• 03 декабря 2023
Різниця культур, мене дивують в Південній Кореї
К.а.л.и.н.а• 03 декабря 2023
Ответ для40ка
Краще, коли колумбарій
автор Чаклунка777 • 03 декабря 2023
Ответ дляЖеня-bc6e
питання чи є там душа?
Nathalie27• 03 декабря 2023
Бо в нас так культурно склалося. Наші предки по іншому відносились до смерті, традицій поховання, і вшанування мерців, ніж американці.
Santa_n• 03 декабря 2023
Якась така позорна тема
Veronika_100k• 03 декабря 2023
Я за кремацию. Но не могу судить тех, кому нравится трехэтажный памятник или обычное надгробие. Душе пофиг, где и как прошло захоронение или сожжение тела.
40ка• 03 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Просто у нас похоронна мафія склалася.
Вона чинить опір будівництву крематоріїв
Тому у нас просто нема вибору
автор Чаклунка777 • 03 декабря 2023
Ответ дляSanta_n
Якась така позорна тема
чого це? вона існує тому її можна обговорити.
Catou• 03 декабря 2023
Однакові плити без портретів сумно виглядають. Думаю, це справа кожної сім´ї, як оформити могилу. Мені ближче наша культура. На кладовищах страшно гуляти, якщо нема охорони, а не через зовнішній вигляд
Nathalie27• 03 декабря 2023
Ответ для40ка
Просто у нас похоронна мафія склалася.
Тому у нас просто нема вибору
Дивно. І кремація і поховання передбачають ті ж самі обряди. Навряд чи похоронна мафія залишиться без свого гешефту під час підготовки тіла.
Еленка14• 03 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Тим більше, що з кремації можна більше бабла зрубити
автор Чаклунка777 • 03 декабря 2023
Ответ дляVeronika_100k
не в кремації питання, я теж за кремацію. Кого креміровали ті лежать у колумбаріях. А це кладовище там де поховані люди і на них можна наступити постояи, нема ніяких надгробків
Olesa-4927• 03 декабря 2023
Похоронная мафия , церковь это бизнес .
VA 11• 03 декабря 2023
Ответ дляCatou
А з портретиком да, оно прям сразу веселее.
Полячка• 03 декабря 2023
я бачу одну культуру вже понад 40 років, з села звідки я родом-без мачети по кладовищу не пройдеш! все настільки заросше бурянами, кущами і т.п. і так із року в рік, голови міняються, кладовище як було обдерте і страшне, таке і є. оце страшна культура. там де новіші поховання то більш-менш прибирається. і все. оце нещодавно пік чи два тому лише підїзд трактором вирівняли, а то канави були, що коли дощ пройде, то не перескочеш
dulenok• 03 декабря 2023
мне не нравятся ни наши ’высотки’ с колоннами, статуями и фотографиями, ни их вариант. А вот что-то среднее мне больше подходит: чтобы у всех были небольшие аккуратные памятники в одном стиле и размере, без столов, деревьев и пихт.
Марика-bf42• 03 декабря 2023
Ответ дляVA 11
Краще з пам’ятником під два метри, який вище дерев. Бо дядько був багатий) А ще намальовані на пам’ятниках вудки, авто і все те, що любив покійний.
Veronika_100k• 03 декабря 2023
Ответ дляЧаклунка777
Мы не можем судить о том, как правильно или не правильно, потому что мы разные. Я не вижу проблем, что кто-то на кого-то ’наступит’, а Маруся видит. Гена хочет в трехкомнатный склеп, а Света быть сожженной. Это сугубо личное, я думаю.
VA 11• 03 декабря 2023
Ответ дляМарика-bf42
Я за те, щоб мій прах розвіяли над океаном. )
Якраз і діти відпочинуть .)) Так сказати, приємне з корисним .)
Марика-bf42• 03 декабря 2023
Ответ дляVA 11
І я так само. Згідна й на річку)
gorob4uk• 03 декабря 2023
Автор,це військові кладовища,тому такі простенькі.
ЕжеМышь• 03 декабря 2023
Меня вообще смущает наша традиция жрать и выпивать на могилах. А когда дети конфеты и яйца с кладбища домой тянут, вообще атас 🤦
VA 11• 03 декабря 2023
У нас в місті три кладовища. Одне заросло, старе, майже ніхто не ходить вже туди. Потім друге, там вже тільки підхоронюють і нове. Через сто років одні кладовища будуть навколо міста.
автор Чаклунка777 • 03 декабря 2023
Ответ дляgorob4uk
ну і цивільні теж простенькі у них без фотографій. без квітів
ЕжеМышь• 03 декабря 2023
Ответ дляЕленка14
Кремация дешевле, видела чеки
VA 11• 03 декабря 2023
Ответ дляЕжеМышь
Я тоже этого не понимаю. У нас возле отца цыгане похоронены. Там на гробки целые свадьбы. Столы огромные, тарелки ярусные с хавчиком, торты .
Bambi-kids• 03 декабря 2023
Душі на цвинтарах нема, як у на так і у них...Але культурна спадщина у кожної країни своя...