А ось і я• Изменено 03 декабря 2023
Чи можливо знайти десь підробіток на вечір?
Київ. Зп стала така мала що жах. Поки в пошуках нової , то треба виживати. Де знайти підробіток на вечір з 18.30? Чи на вихідних? Чи можливо щось знайти не на щодня? Наприклад, прибирання
Кукарикуууууу• 03 декабря 2023
Запитайте у супермаркеті біля дому, може на викладку треба люди (але це важко)
Просто Фіфа• 03 декабря 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Люди, що з вами всіма відбувається, в кожній темі черга бажаючих язвити і виливати жовчю
Летала_НаМетле• 03 декабря 2023
Ответ дляПросто Фіфа
И не говорите, нет, чтобы посоветовать что-то, пишут вот такое. Какие-то конченные люди!
А ось і я
• 03 декабря 2023
Ответ дляПані з калабані
А які в вас навички ? Разова заробіток вас цікавить?
Так.разовий. взагалі, я літредактор.
ЗавЛабСнаб• 03 декабря 2023
Репетиторство, прибирання, друга зміна у якомусь закладі, магазині, собаку вигуляти
Пані з калабані• 03 декабря 2023
Ответ дляА ось і я
Так.разовий. взагалі, я літредактор.
Залиште свій мейл будь ласка
Просто Фіфа• 03 декабря 2023
Ответ дляА ось і я
Так.разовий. взагалі, я літредактор.
Можливо Вам треба шукати підробіток написання або редагування постів в соц мережах
А ось і я
• 03 декабря 2023
Ответ дляПані з калабані
Залиште свій мейл будь ласка
super_milko@ukr.net
Не рахую, а вважаю• 03 декабря 2023
Ответ дляПані з калабані
Залиште свій мейл будь ласка
А можна і мені написати? Одна з дитиною, ВПО, без роботи в прифронтовому місті. Дуже шукаю роботу онлайн. Можна і разовий підробіток. Є досвід копірайтингу. Рік працювала перекладачем та редактором текстів на сайті новин.
Пані з калабані• 03 декабря 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Напішить і ви свій мейл
Не рахую, а вважаю• 03 декабря 2023
Ответ дляПані з калабані
Напішить і ви свій мейл
Дякую))
natalyadenysova90@gmail.com