ДелайКак_Я• 04 декабря 2023
Закладений ніс та болить горло, 21 тиждень вагітності
Дівчата, хто хворів і знає що точно можна прийняти? Від горла ще ладно, чаї можна пити і стане легше, а от з носом? Знаю що не всі спреї можна, вам лікар які радив? Ніч закладений і дає біль таку в голову, то хочу з ним щось зробити
ДелайКак_Я
• 04 декабря 2023
Ответ дляДуб береза
До лікаря. Сосудозвкжуючи не можна 💯
Та я це розумію, тільки приїхали в Карпати і на другий день прихворіла тому і питаю що можна зараз купити без лікаря. Своєму як напишу то відповість завтра а мені треба зараз
Кицюююня• 04 декабря 2023
Промывала солевой Системой аквамарис. На ночь пшикала сосудосуживающими, чтоб поспать. Как только смогла более менее дышать, отменила сосудосуживающие.
Моль Моллівна• 04 декабря 2023
Тоже рассасывала фито таблетки , берегла себя , в итоге затянула до сильнейшей инфекции и пришлось колоть на 16 недели аж 10 дней
Дуб береза• 04 декабря 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Дихати свіжим повітрям, промивати, багато пити.
Обережно з травами.
Полоскати розчином солі із содою.
Сосудозвужуючи не можна, строк ще малий.
Спати сидячи)))
Можно ще до лора на кукушку, але я так під час вагітності сходила, це капець, до сьогодні не попустило, дитині 2.5
Обережно з травами.
Полоскати розчином солі із содою.
Спати сидячи)))
Моль Моллівна• 04 декабря 2023
Ответ дляДуб береза
До лікаря. Сосудозвкжуючи не можна 💯
На 21 уже все можно , ребёнок сформировался. Ничего не будет
Дуб береза• 04 декабря 2023
Ответ дляМоль Моллівна
А якщо буде, ви будете відповідати? Лікарі суворо забороняють
Дуб береза• 04 декабря 2023
Сосудозвужуючи звужують сосуди скрізь, в тому числі у плаценті, дитина буде страждати
Моль Моллівна• 04 декабря 2023
Ответ дляДуб береза
Не накручивайте себя, от детских капель сосудосуживающих ничего здоровому поводу не сделают:))))
Моль Моллівна• 04 декабря 2023
Ответ дляДуб береза
Прочитала на врачебном форуме нельзя только ксилометазолин, остальные можно , типа називина детского или пиносола.
SecondLeg-f4c4• 04 декабря 2023
Мені на 17 тижні при синуситі та фарингіті прописували Назонекс синус, хьюмер для промивання та Ісла-мінт пастилки для горла
ДелайКак_Я
• 04 декабря 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
Напевно ісламінт візьму теж собі, бо щось горло більше болить, а лікар мій сказав звертатись до лору або сімейного, а де я тут звернусь в цих Карпатах.