Джулияробертс• 04 декабря 2023

Зимове взуття не на високій підошві.

Чи таке існує?Донька комплексує через свій зріст, а нічого зимового без високої підошви не знаходжу(
СтрашнаяНаташа• 04 декабря 2023
Існує, звичайно, але ж воно холодніше за взуття на високій підошві. Що ж там за зріст? Аж цікаво.
автор Джулияробертс • 04 декабря 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
165)Але це в майже 12 років
Quarasique• 04 декабря 2023
Зимнее на тонкой подошве как по мне не имеет смысла, если только не ходить два шага из машины и обратно. Но пешком по городу в нем, ну как в тапочках. пусть там сто слоев меха и кожи, а теплообмен с землей быстрый и неумолимый, нога отмерзает моментально. Причем самый прикол в том, что в 12 лет оно как бы незаметно, еще не так остро чувствуешь свой организм, я и в кроссовках бегала зимой в таком возрасте и вроде норм. Последствия потом не заставили себя ждать, годам к 20 уже.
Может отговорите ребенка все-таки? Лучше комплекс по поводу роста как-то проработать, чем отвалившиеся почки лечить, ну правда.
СтрашнаяНаташа• 04 декабря 2023
Ответ дляДжулияробертс
165)Але це в майже 12 років
Тю))) У мене малій 11 і вона вже майже мого зросту, теж 165см, то жаліється, що ніяк до старшої не доросте(старша трошки вища за 170). Мені здавалося, що зараз всі хочуть бути високими.
автор Джулияробертс • 04 декабря 2023
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Ну в мене висока і худа, її це прямо засмучує. Всі в класі нижчі, завжди всі акцентують увагу на її зрості, навіть вчителька питала, коли до дошки виходила....Я 170, чоловік 184...
автор Джулияробертс • 04 декабря 2023
Ответ дляQuarasique
Згодна повністю, але як той комплекс побороти, якщо всюди їй акцентують увагу на її зрості. Дивні люди.
Witty• 04 декабря 2023
Ответ дляДжулияробертс
165)Але це в майже 12 років
Скажіть їй, що інші заздрять такій моделі. До речі, ми правда заздрили дівчинці 180 у 12 років. Хоча я й височенька була для свого віку, але ж такі ноги так і не відростила))
автор Джулияробертс • 04 декабря 2023
Ответ дляWitty
Та так і кажу)Але така дитина, не любить виділятись, треба бути як усі...
Quarasique• 04 декабря 2023
Ответ дляДжулияробертс
Людей не изменить и контролировать их поведение и высказывания - невозможно. Это надо принять как есть, наша зона контроля - это наши реакции и восприятие чужих слов.
Для начала понять, какие чувства и мысли вызывают эти комментарии? Почему они так неприятны и хочется их избежать? Вот сказали ’Ооо, какая ты высокая’ - и это констатация факта, разве в этом есть негатив или осуждение. Вряд-ли кто-то реально осуждает высокий рост ребенка, скорей наоборот. Дело в ее отношении к своему росту - этим отношением она и наделяет слова людей. А те может восхищаются или завидуют.
Я вот в детстве реально не видела, что дурацкие комментарии по поводу моей длинности и худобы с пожеланиями откормиться, отпускают часто люди невысокого роста и с лишним весом)
автор Джулияробертс • 04 декабря 2023
Ответ дляQuarasique
Дякую за мудрі поради!
Witty• 04 декабря 2023
Ответ дляДжулияробертс
Ну і зі зростом батьків навряд чи вона буде дуже високою. Може насолоджуватись тим, що зараз вона найпомітніша, бо це ненадовго. У натовпі однокласниць бачать тільки її. Особливо старшокласники 😏
Можете так їй і передати
СтрашнаяНаташа• 04 декабря 2023
Ответ дляДжулияробертс
Ух, треба якось міняти ставлення. Низенькою вона у вас не буде.
І дійсно, переглянула взуття для підлітків, все на платформі.
SjuSandra• 04 декабря 2023
Ответ дляДжулияробертс
165)Але це в майже 12 років
Ого.... ото проблеми, моїй теж 11 років, зріст 166 і вона тільки на високій підошві хоче взуття. Мій ріст 172 і дочка хоче бути вищою за мене)))
Witty• 04 декабря 2023
Автор, можна ще пораду від людини, якій в дитинстві нав´язали купу клмплексів? Вона може й зрівняється з іншими, але зараз не повинна вважати себе ні в чому гіршою, це шлях до нових самокопань.
Поміняйте лексикон. Їй нічого не втовкуйте, бо діти ’повчанням’ батьків не вірять. Просто у вашому домі не повинні звучати слова ’худа’ і ’висока’. Навіть коли з чоловіком розмовляєте чи по телефону, вживайте лише ’струнка’, ’тендітна’, ’модельної зовнішності’, ’яскрава’, ’довгонога’ і т.п. Якщо часом хтось із родичів чи подружок при ній ляпне вам щось некоректне типу ’ого, вона ще довщою стала’, не соромтеся, а відповідайте із захопленням: ’ага, така модель росте, правда?! Ти бачила її ноги? по ній балет плаче!’ Щось у цьому дусі. Діти не спримають те, що їм батьки кажуть прямо, але дивляться на себе через призму ставлення оточуючих. То ваше ставлення повинно бути лише гордістю і захопленням
автор Джулияробертс • 04 декабря 2023
Ответ дляWitty
Можете так їй і передати
Дякую)
автор Джулияробертс • 04 декабря 2023
Ответ дляSjuSandra
Моя сердиться, що однокласники і вчителі акцентують увагу дуже на зрості, не насміхаються, але якось дуже виділяють і їй це не подобається
автор Джулияробертс • 04 декабря 2023
Ответ дляWitty
Дуже дякую, справді, слушна порада, будемо щось міняти!