Дівчата, благаю, підскажіть будь ласка, як з України перевести на польській(злоти) рахунок (НЕ visa/Mastercard)?
Треба закрити рахунок в польському банку, але там невеликий мінус на балансі.
Родичів, знайомих і тд закордоном немає..
Цибулька зла• 04 декабря 2023
Ответ дляbagIRA_
В моно сказали що це неможливо
Шукайте посередника.
Цибулька зла• 04 декабря 2023
Ответ дляbagIRA_
За кредо вперше чую. Але сумніваюсь, що в Ніко є таке
Є в Ніко
120-120-120 (не худею)• 04 декабря 2023
а через пэй пэл нельзя? я не уверенна, только мельком интересовалась, но кажется там была опция привязать украинскую долларовою карту и через нее пополнять кошелек. соответсвенно с кошелька на польскую можно потом.
Тантрический кекс• 04 декабря 2023
Ответ дляbagIRA_
Дівчина може на картковий рахунок, там ще є якась можливість. А так ні.
Якщо б можна, нащо б я питала?
Я кидаю тупо на карту. Кожен місяць, бо тільки так можу за квартиру заплатити… тому й питала у вас на початку, чи маєте карту