Області пітьми• 04 декабря 2023
Що сказати рідному брату?
І от бесіда знов за гроші.
Чоловік у мене не заможний, але я і грошей не шукала. Працює вчителем зп невелика, але працюю також я.
Не жаліюсь нікому, і тут десь пів року назад ми розмовляли з братом він почав питатися яка у нас зп я сказала , і брат каже це дуже мало , як ви так живете , нехай твій чоловік рухається і шукає кращу роботу. Чоловік має болячку, працювати повноцінно не може, для мого брата не хоче.
Сьогодні знов говорила з братом , він питається що у вас змінилося ? Я кажу в нас все ок. І він давай щось мені казати щоб я лишала чоловіка …
Бесіда наша закінчилась нічим, бо я більше мовчала.
Тема просто потриндіти. Мене все влаштовує.
Чоловік і працює і готує , все що треба зробить, з дитиною займається .
Сонячний зайчик• 04 декабря 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Ну взагалі то брат правий
Схєралі?
Намакушка• 04 декабря 2023
Тренуйтеся перед дзеркалом відкривати рота і казати: Сірожа, дякую за турботу, але я в своєму житті розберуся сама. Коли мені треба буде порада, я до тебе звернуся.
Області пітьми
• 04 декабря 2023
Ответ дляНамакушка
Ви гадалка ?)
Коли мовчу- приємна жінка• 04 декабря 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Ну взагалі то брат правий
Это только его никому не нужное мнение. Непрошенные советы никому не нужны, когда люди это поймут и запомнят?
Флюорография гуся• 04 декабря 2023
Наступного разу скажіть брату, що у вас все добре, і ви більше не хочете розмоляти на цю тему. Спокійно, але твердо. Усе)
Намакушка• 04 декабря 2023
Хоча взагалі дивно, мене ані сестра, ані брат не може спитати, яка в мене чи мого чоловіка з/п, це непристойно.
Мудрецыха мира• 04 декабря 2023
Так так і скажіть, що не питаєте поради в нього, що і як Вам робити. Та й взагалі, дорослим людям притаманно самим вирішувати, як жити, без підказок
мистерЛяпсус• 04 декабря 2023
Брат хотел бы, чтобы ваша жизнь была легче.
Но это реально не его дело, если вы не просите (и не попросите в будущем) у него материальной помощи.
Я бы предложила ему закрыть эту тему, чтобы не ссориться из-за ерунды.
Намакушка• 04 декабря 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Ну взагалі то брат правий
Вам теж всі родичі мають право вказувати, що вам робити у житті? Співчуваю....
ЕлькиПальки• 04 декабря 2023
Ответ дляНамакушка
#этажесимья
#какиемогутбытьтайны
Тут многие с порога всем рассказывают свой уровень дохода #мыжерадныелюди
#какиемогутбытьтайны
Скоро_вчера• 04 декабря 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Ну взагалі то брат правий
Брат правий, але його то не питали. Поки в нього грошей не просять, або не маніпулюють що їсти нема чого, то не його справи
Сиджу тихенько• 04 декабря 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Думаю автор лукавить, і якась розмова про гроші таки була з її боку
Бабка-ежика• 04 декабря 2023
Если Вас не устраивает муж - то что-то решать самой. Если Вам вполне нормально(может быть и так), то не жаловаться, и все разговоры брата пресекать. Брат судит со своей колокольни. Но Вас же не содержит? Тогда не его дело. Не жалуйтесь, скажите что разберетесь сами. Тем более муж с ребенком и по дому помогает, а это уже немало, поверьте.
Скоро_вчера• 04 декабря 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Може так, а може і ні. Бува пройде людина тренінг чи відкриє для себе якусб ефективну методу і починає всім навколо пхати.
Області пітьми
• 04 декабря 2023
Ответ дляБабка-ежика
Я не жалуюсь
Вы же читали пост.
Какие жалобы…
Вы же читали пост.
Какие жалобы…
Сиджу тихенько• 04 декабря 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Ну не віриться, що розмова умовно про погоду перейшла на зарплату чоловіка
Бабка-ежика• 04 декабря 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Я не жалуюсь
Вы же читали пост.
Какие жалобы…
Вы же читали пост.
Какие жалобы…
Ну тогда защищайте себя и свою семью. Тем более, Вы же сама работаете? И сама все платите? Или нет?
Spicy -02f0• 04 декабря 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Так он мог и сестре посоветовать другую работу найти, тут же два варианта выходя из ситуации.
А бросить мужа и остаться самой с ребенком и маленькой зарплатой отличный совет
Країна мрій• 04 декабря 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Брат поц, простите.
Больше на бабу -сплетницу похож , мой брат ни разу не спрашивал, какие у нас с мужем зарплаты , как и я у него , а тем более давать совет бросить мужа , это уже вообще не в себе быть .
Області пітьми
• 04 декабря 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Дамочка
В мене в холодильнику пармезан, салямі ,
В морозилці червона риба , креветки.
І я йду просити гроші у брата?
І ще метакса стоїть у шафі.
Ви реально думаєте я буду просити гроші у брата ?
Чи скаржиться???
В морозилці червона риба , креветки.
І я йду просити гроші у брата?
І ще метакса стоїть у шафі.
Чи скаржиться???