Боневтікла• 04 декабря 2023
Чоловік ігроман і брехун, має багато боргів. Виплило все тільки зараз.
Маю вагітність 6 місяць .
Випливло, що чоловік ігроман. Має кредитів більш ніж 300 тисяч.
Що робити далі ? Розлучатися?
Маю житло... Але ж найближчим часом не матиму роботи (
Допомоги просити нема в кого. З чого почати ?! Розлучитися і вигнати ? Але ж як я сама ставлюсь і з малечею .. .і з пологами...
Навіть і не купували ще нічого дитині.. бо зарано було.. а зараз все рухнуло .
Що робити далі ? Розлучатися?
ОноВамнадо• 04 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
А автору борг отдавать, они же в шлюбі .
Быстро разводитесь
это что-то новенькое в законодательстве :)
Боневтікла
• 04 декабря 2023
Ответ дляХата на мати
Автор, я как и все здесь советую Вам расходиться с этим мужчиной. Других вариантов я не вижу. Удачи Вам!
Дякую ,🤗
ОноВамнадо• 04 декабря 2023
Ответ дляПочемучечка
так пополам, то что в браке пополам и долги
бегите
а если муж убьет кого-то, срок тоже пополам?
Редисочка• 04 декабря 2023
Ответ дляБоневтікла
ви доросла дівчинка, обов´язково справитеся! удачі
Пишу каліграфічно• 04 декабря 2023
Ответ дляБоневтікла
Страшно ,жесть. Зараз то я маю роботу непогану, авто ,житло ..... Але в декреті самі розумієте ... (
У знайомої чоловік програв спочатку все, що в домі, потім машину і її двокімнатну квартиру
Боневтікла
• 04 декабря 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
А як її квартиру програв без неї?
Пишу каліграфічно• 04 декабря 2023
Ответ дляБоневтікла
А як її квартиру програв без неї?
Невелике містечко, вигравші погрожували дружині та їх дворічній донці. Віддала і переїхала.
ula2006ula• 05 декабря 2023
У нас в доме тоже игроман был.Мамину квартиру проиграл...Ей пришлось продать , деньги отдать,угрожали...