Туфли в чешуе• 04 декабря 2023

Посварилась з чоловіком

В процесі сварки він схватив мене пару раз ззаду за коси сильно.
Це будо вчора.
Прийшов з роботи щойно, зі мною не розмовляє, типу посварені . І ще один раз коли я стояла то типу хотів вдарити дверима, різко на мене їх пустив, а потім різко притримав, щоб я злякалась. Сім’я благополучна. Не пишіть що я дурна, напишіть як розумно зробити
Астановитесь• 04 декабря 2023
Психопат,певно прийдеться виставити його за двері.Не уявляю,що б на мене розпускали руки.

Барвіночка• 04 декабря 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Щоб таке не повторилось
Ну дивіться, Ви помітили, що в Вашій благополучній сім´ї відбувається фізичне та психологічне насильство.
Всі розуміємо, що матюкати дітей - це психологічне насильство, а хватати за волосся - це фізичне насильство.
До речі, спитайте в нього чи подобається йому, коли Ви говорите йому ´´заткнись´´. Якщо йому не подобається, це означає, що і Ви застосовуєте до нього насильство.
Так от, відповідь на питання ´´що робити´´:
1. Ви спокійно обговорюєте що Вам не подобається насильницьке спілкування. І просите, щоб він зі свого боку це припинив. І Ви зі свого боку це теж припиняєте.
2. Якщо це повторюється, Ви повинні попередити, що Ви розриваєте стосунки.
3. Якщо повторюється знову, - розриваєте стосунки.
Це екологічний спосіб.

Але ж Ви пишете, що не будете з ним розлучатись, тож, щоб це не повторювалось, Ви можете втілити лише насильницьким способом, як всі і звикли робити в вашій сім´ї. Мститися, битися і т. д.

Обирати Вам.
So_so• 04 декабря 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Просто дітей посилає нах
Або обзиває дурами
Або йобн
Благополучная семья
автор Туфли в чешуе • 04 декабря 2023
Ответ дляБарвіночка
Це екологічний спосіб.

Обирати Вам.
Парова машина• 04 декабря 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Мені стидно перед батьками
Краще б вам було стидно перед дітьм
Я Вас не боюся• 04 декабря 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
В мене їде криша …
Родите четвертого
дама_из_декрета• 04 декабря 2023
мрак. вы прям сейчас рушите дальнейшую жизнь своим детям. потому что сейчас они в шоке, а потом будут считать благополучной семьей, когда их муж п.здт и их детей. а вы переживаете за мужа посаду, что не разведетесь, и как его проучить. желаю вашим детям как можно раньше съехать их этой благополучной семьи