Звожу з розуму• 04 декабря 2023
Что подарить девочке 9 лет. Что им интересно
Хочет косметику может подскажите какую или что-то другое
Irisha0604• 04 декабря 2023
Моїй 9. Про косметику геть ще і не думає. Користується дезодорантом і гігієнічною помадою- все). Замовила книги собі на Новий рік- ,,Коти-вояки,,. Зараз ці книги дуже популярні у підлітків. Я читала відгуки. Маркери ще якісь хотіла за 600 грн , але вона в мене на художку ходить. Сама вибираю , щоб її подарувати таке..
Б´ю байдики• 04 декабря 2023
Дев´ять років,любить різні набори для творчості,лего френдс,маркери теж любить.Але треба по дитині дивитися,ще в ляльки можуть гратися