Zenkas• 04 декабря 2023

2022 г.- в США 13247 военных самолета, русня - 4173 (сейчас меньше)

Хоть бы нам дали побыстрее
ok1904• 05 декабря 2023
Ответ дляАноним Первый
Там всякого різного є багато. Але мам нічого не дали.
Так і з літаками буде. Яких у них цілі незліченні поля
На першому фото навіть авіабомби не в капонірах такого бути не може
Аноним Первый• 05 декабря 2023
Ответ дляok1904
Це все скріни з відео.
Не знаю що вам сказати. Але я вже не вірю ні в що і нікому.
COTTONNAJA• 05 декабря 2023
Ответ дляok1904
фотошоп военной мощи
lilu1990• 05 декабря 2023
Ответ дляZenkas
для начала ,может и 7.на одном участке фронта русню поджарим.
Я не розумію, а чим гірші касетні боєприпаси які нам уже дали. Тобто що суттєво міняють літаки?
автор Zenkas • 05 декабря 2023
Ответ дляМанула
Ну в кращому випадку дадуть нам 10 , максимум 20 літаків. Яким чином це може кардинально вплинути на хід війни?
на одном участке фронта-отлично.локально.отработал-улетел.
ok1904• 05 декабря 2023
Ответ дляebbi
Угу.Спочатку вчаться літати,потім ну в якому році вже давати,потім а давайте чекати хто буде першим хто дасть,потім а треба випішити де заправлятися будуть,потім -о,так вони вже вам не потрібні.Що там ,панове,у нас там далі на черзі,ракети дальнобійні?
Цікава стаття була сьогодні в Вашінгтон Тайм, про прорахунки американців в укр контрнаступі. Тіпа Залужний обявляє скільки чого треба, а Остін каже, це мало ймовчрно , тіпа без цього йдіть, пішли, завалили все, кому треба такі втрати?
COTTONNAJA• 05 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
там на одном гсм навариться жуть
ok1904• 05 декабря 2023
Ответ дляАноним Первый
Це все скріни з відео.
З комп.гри и Штучний Інтелект згенерував.
ok1904• 05 декабря 2023
Ответ дляCOTTONNAJA
фотошоп военной мощи
Ото ж
owl62• 05 декабря 2023
Ответ дляPiracanta
О боже, даже Ильфу и Петрову Бандера покоя не давал)) Вот это дядька)
Интересно, сколько Бандере было лет на тот момент, когда Ильф и Петров писали?
автор Zenkas • 05 декабря 2023
Ответ дляTeonaa
Просто по -перше вже по строкам завершилося навчання по ним
І по-друге - регулярна ціль ворожих шлюх яка? Де вона. ЩО там…
тренажерку уже освоили.сели на машины
ebbi• 05 декабря 2023
Ответ дляok1904
За сьогодні вже стільки аналітики бачила і щось починає здаватися,що крайнього вже знайшли.Завтра безугла відпишеться
ok1904• 05 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Я сьогодні спитала чоловіка(він цивільний авіатор, хоббі військова зарубіжна авіація). Значить з Ф16 можна вилучати в ворожі літаки, ще як лише вони наближаються, тобто захищати від КАБ по наших позиціях
Аноним Первый• 05 декабря 2023
Ответ дляok1904
Я навпаки зрозуміла, що наші знехтували планом америки і зробили по своєму. І результат не добрий. але в любому випадку, воювати без зброї, якої в прямому сенсі не дали, це безрезультативна затія.
ok1904• 05 декабря 2023
Ответ дляebbi
Ну крайні це американці насправді
ok1904• 05 декабря 2023
Ответ дляАноним Первый
Так, але план американців теж був провальним. Непідготовлені війська , мало часу, мало зброї
автор Zenkas • 05 декабря 2023
Ответ дляП_росто_Я_
А у нас сколько самолетов, своих собственных?
а мы отдали кацапам ядерку,ракеты,самолеты как и другие республики при распаде ссср.
автор Zenkas • 05 декабря 2023
Ответ дляП_росто_Я_
у нас есть сейчас свое.но мало
Аноним Первый• 05 декабря 2023
Ответ дляok1904
Так, я теж це кажу. Без зброї війна приречена. А її не дають.
Ирина-bbd0• 05 декабря 2023
Ответ дляok1904
Напомню Вам.что именно Вы кота споили боярышником,что теперь бандеры с пушкиными к человеку приходят. Вы в ответе за тех кого научили. Вы кухни моете.а коты вон с ильфами и петровыми теперь. Это диверсия с Вашей стороны была.признайтесь!?)
owl62• 05 декабря 2023
Ответ дляok1904
То можна?
ebbi• 05 декабря 2023
Ответ дляАноним Первый
Зброї не дали і мінні поля їх здається іх не так сильно хвилювали.Я пам’ятаю ,як показували як вони нашпиговані були.Треба було тих аналітиків попереду наших сродат пустити
автор Zenkas • 05 декабря 2023
Ответ дляП_росто_Я_
япония ракеты стягивает к границе россии.америка финляндии ракеты дала.враги.кругом враги.а самолетиков не айс..не айс..
ok1904• 05 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Я котів не тримаю, а настойку глоду використовую за призначенням , ну ще кухню мию, гріша в цьому, перше, що вимиє все і плиту і дверцята.
lilu1990• 05 декабря 2023
Ответ дляok1904
Ок, дякую. Але навіть без Каб там всякої гадості хватає в тому числі ланцети і фпв дрони
owl62• 05 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Какой запутанный сюжет!
COTTONNAJA• 05 декабря 2023
Ответ дляZenkas
ядерное оружие отдали под давлением сенатора США Джо Байдена, вот совпадение какое...
ok1904• 05 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
За ланцети я просто не питала, а по фвп дронам на полі бою вже паритет.
Ирина-bbd0• 05 декабря 2023
Ответ дляok1904
Я в курсе что Вы кухни моете. Но вы советовали и расхваливали в теме бояру! Последствия вон на литсо теперь!
DianaBibizyana• 05 декабря 2023
Держите карман шире😂😂😂хотели бы дать - дали