неДоПриличий• 05 декабря 2023

В каком возрасте вы поняли что готовы к рождению ребёнка?

Тролю як можу• 05 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
0,15. Теж нічого позитивного в принципі:)
А эко?
Куда ж без меня• 05 декабря 2023
в 21, как забеременела
ПоЗиТиВнАя• 05 декабря 2023
Ответ дляТролю як можу
А эко?
з такими показниками ЕКЗ можливо не з першої спроби, бо АМГ менше за 1 це дуже малий показник, нажаль. А з роками і якість яйцеклітин дуже знижується.... хіба донорські яйцеклітини можуть запропонувати.
Щебетуха• 05 декабря 2023
Ответ дляХолодная каша
Ну 0,3 - это ещё кое-как, а у меня 0,06
Ну я не впевнена за показник, тур була на днях тема дівчина раділа що вийшло самостійно, може там і 0.03 було я не запам´ятала
Бабо-лебідка• 05 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
В якій лабораторії робили аналіз?
Повторно не здавали?
ЯНаПэПэ• 05 декабря 2023
31 не готова. Детей нет
Холодная каша• 05 декабря 2023
Ответ дляЩебетуха
Нашла я эту тему, действительно 0,03 и ещё пару женщин отписались с очень низким, которые забеременела и родили. Значит не так уж и редко случаются чудеса, как мне утверждали в клинике.
Щебетуха• 05 декабря 2023
Ответ дляХолодная каша
Ну от бачите. Іноді буває і так. Шукайте свого репродуктолога і вірте
ПоЗиТиВнАя• 05 декабря 2023
Ответ дляХолодная каша
якщо нема ніяких більше факторів окрім низького АМГ і є регулярні свої овуляції тоді звісно що самостійна вагітність може бути, але якщо роками не вдається завагітніти і з такими показниками йти до репродуктивних клінік то дуже часто пропонують ДЯ.
cezyk• 05 декабря 2023
В 34 года, когда шла в род.зал так и не была готова .
Відморожена• 05 декабря 2023
в 30. понадобилось 3 года, чтоб достичь желаемого
Вельшановна• 05 декабря 2023
Ответ дляТролю як можу
А эко?
Не цікавилась.
Вельшановна• 05 декабря 2023
Ответ дляБабо-лебідка
В якій лабораторії робили аналіз?
Повторно не здавали?
Ніколаб. Ще не здавала, планую місяці чере 3.
Бабо-лебідка• 05 декабря 2023
Ответ дляВельшановна
Один раз була там. На руці залишився синець після забору крові (в інших лабораторіях такого не було)( Взагалі враження було ніби це шарашкіна контора. Може, щось змінилося і це вже нормальна лабораторія. Але є сумніви.
Доставучая• 06 декабря 2023
Ближче до сорока