Не обижаюсь• Изменено 05 декабря 2023
Мамочки деткам ложите от миколайчика под подушку или ёлочку?
Подарок
КарамбОлька• 05 декабря 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Дві двійки отримав за минулий тиждень(( 10 років. Під подушку покладу цукерки і ризочку. Це вперше в нього.
Капець, різочку за оцінки в школі? Вы його хіба за ці оцінки любите чи тому, що це ваша дитина?
Ms. Скромность• 05 декабря 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Многие ставят елку пораньше. Для настроения.
В серпні, наприклад.
Начальник Анонимов• 05 декабря 2023
Ответ дляКарамбОлька
Люблю не за оцінки. Але поведінка хромає, уроки взагалі майже не вчить. Звідси і двійки.
КарамбОлька• 05 декабря 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Різочка не вирішить проблеми. Просто додасть ще образу на батьків. Може, вам написати лист від Святого Миколая про його поведінку і про те чому йому варто виправитися?
Der_Natali• 05 декабря 2023
Донька щойно прокинулась в туалет,прийшла з горщика в ліжко і така піднімає подушку :’немає.ну нічого.ще не доїхав’
Не обижаюсь
• 05 декабря 2023
Ответ дляDer_Natali
аліска криска• 05 декабря 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Моим малюкам 18 и 16, положу рядом, а то не влезет, да и спят чутко, подумают че это маман шарит под подушкой, телефон ищет что ли
хаха
Valechka-mk• 05 декабря 2023
Ответ дляMs. Скромность
Це вже хто як заслужив))
У меня ребёнок не должен заслуживать подарки. Я их от души дарю
Valechka-mk• 05 декабря 2023
Ответ дляКарамбОлька
Ну кто-то любит, а кому-то дети для самоутверждения нужны и вымещении своих обид
Ms. Скромность• 05 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Я теж від душі, просто в мене душа багатша
за вашу
Valechka-mk• 05 декабря 2023
Ответ дляMs. Скромность
за вашу
У ребенка есть планшет, ей не надо
Да и она уже заказала подарки, которые хочет
Ms. Скромность• 05 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
У ребенка есть планшет, ей не надо
Та добре, добре, не хвилюйтеся ви так.
Valechka-mk• 05 декабря 2023
Ответ дляMs. Скромность
Та добре, добре, не хвилюйтеся ви так.
Я не волнуюсь)
Просто реально не понимаю, как впихнуть под подушку объемные подарки?))
Плюс ребенок чутко спит
Тра Ля Ля• 05 декабря 2023
Ответ дляСвекруня
Це троль. Мовчить. Жде поки матрьошки підтягнуться з візгами про ніпразднуюжду7январйя
Не матрьошка ну і не бандерівка , святкуєм як наші батьки 7 січня