СамавиховуюКота• 05 декабря 2023

Що за послуга стрижка кінчиків у перукаря?

Що значить стрижка кінчиків? Якщо мені треба прибрати по пару сантиметрів у стрижці каскад це буде послуга стрижка кінчиків чи послуга жіноча стрижка?
Відповів всім• 05 декабря 2023
Це стрижка

Дама с собачкой• 05 декабря 2023
Сьогодні стригла. Прямо, рівно
ДеньгиНеСдаю• 05 декабря 2023
Хм , однозначно у Вас стрижка . Кінці - це коли 1 лінія
Відповів всім• 05 декабря 2023
Кінчики - то просто прибрати рівне волосся на пару см чи мм
КоКоКоКоКоКо...• 05 декабря 2023
Ответ дляВідповів всім
Це стрижка
А чому не стрижка кінчиків? Це ж не нова стрижка, а треба всього лиш підрівняти
Неробименінерви• 05 декабря 2023
Це стрижка вже, а кінчики це одна довжина, а не каскад
Голубка миру• 05 декабря 2023
Ответ дляНеробименінерви
Каскад в неї вже
Відповів всім• 05 декабря 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ви дійсно не розумієте? Це стрижка, бо волосся треба на прядки розділяти, а не просто зрізати знизу пласт
Неробименінерви• 05 декабря 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Тому що це вже більше роботи, бо в каскаді багато ліній

Відповів всім• 05 декабря 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Неробименінерви• 05 декабря 2023
Ответ дляГолубка миру
Каскад в неї вже
Я це розумію, от і пояснюю
Пополняю_Карму• 05 декабря 2023
Це так хитровимахані клієнти називають стрижку і думають що менше платити треба буде в кінці
Голубка миру• 05 декабря 2023
Ответ дляНеробименінерви
Я це розумію, от і пояснюю
Тобто якби я хотіла підрівняти кінці з каскаду в рівну лінію це означало б просто підрівняти
автор СамавиховуюКота • 05 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
ні, це пункт у прайсі салону, так і написано ’стрижка кінчиків 250 грн’
Неробименінерви• 05 декабря 2023
Ответ дляГолубка миру
Так, просто знизу підрівняють і усе
Spicy -02f0• 05 декабря 2023
Ответ дляГолубка миру
По правильному да. Вот тоже не понимаю когда за равный срез в 5 см с волос по талию хотят как за стрижку 4-5 длины
автор СамавиховуюКота • 05 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
тим більше якщо волосся не густе
Відірву та викину• 05 декабря 2023
кончики это ровный срез. без филировок, каскадов, просто обрезать линию ножницами или машинкой
КоКоКоКоКоКо...• 05 декабря 2023
Ответ дляВідповів всім
Ну ок. А чому тоді колі мені стригли рівний зріз з довжини «до лопаток» по довжину «каре» - то це вже повноцінна стрижка, а не стрижка кінців? Хоча на прядки ділити не треба і робиш просто рівний зріз, як і було, але на 15 сантиметрів більше.

Відповів всім• 05 декабря 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
А цього я не знаю
Пополняю_Карму• 05 декабря 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Ну правильно. Це порівняти низ волосся в одну лінію . А у вас каскад. І стрижка кінчиків це повноцінна стрижка з наданням форми, об´єму, контуру
Spicy -02f0• 05 декабря 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
В каре не ровный срез
Пополняю_Карму• 05 декабря 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Каре це рівний зріз? Мені каре стрижуть півтори години
Доктор Варвар• 05 декабря 2023
Ответ дляВідірву та викину
500 гривен
Відірву та викину• 05 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
В каре не ровный срез
а как называется стрижка когда обрезают ровным срезом до плечей или на пару см ниже? я всегда говорю парикмакеру ’ обрежьте на 3-4см ровным срезом, что б получилось удлиненное каре, чуть чуть ниже плечей. Блин и ни один мастер мне еще не сказал что это не каре.
Ласкове телятко• 05 декабря 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Потому что вам отстригли 15 см волос, а не полсантиметра
КоКоКоКоКоКо...• 06 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
В каре не ровный срез
Рівний
КоКоКоКоКоКо...• 06 декабря 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Чому в каскаді пів сантиметра - це повноцінна стрижка, а не стрижка кінчиків?
Spicy -02f0• 06 декабря 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Рівний
Думаю, если бы вам под длину каре отрезали ровный срез вам бы не понравилось
Spicy -02f0• 06 декабря 2023
Ответ дляВідірву та викину
Вам со спины ровный срез делают чуть ниже плечей?