ЦібаФу• 05 декабря 2023

Монобанк странні.

Отже. Заблокували мені картки і додаток. Написали в телеграмі. Я питаю як вивести $$$ - лише на картку іншого банку і лише в грн.
Я питаю на основі чого заблокували - політика банку не відповідати . Посилаються на внутрішні інструкції про те що можуть розірвати договір.
Але в договорі вказано ,що на наступний день вони продають валюту. Потім виявилось вони не розірвали договір а просто обмежили доступ - на соснові якого договору - так і не відповіли . В договорі нема такого. Хотіли щоб я підписала заяву. Коли я вже підписала заяву (а по іншому ніяк гроші не забрати) вони дали довідку що я закрила в них рахунок. Я питаю чого я - я ж не закривала - а це у нас стандартна.
В результаті втратила на курсі , у них продаж 36,30
Нікому не рекомендую !
І це не вперше з ними проблеми
автор ЦібаФу • 06 декабря 2023
Ответ дляДело было давно
У нас юр лицо, приват отказал в обслуживании, причину не называл, сказали писать заявление на закрытие - написали
Поговорили с юристом, сказал нет смысла разбираться - есть заявление от нашей фирмы о закрытии счета. Правда на наши запросы приват потом сослался на пункт о легализации средств, полученных незаконным путем. Только никаких запросов нам не было о предоставлении документации
Всі мої кошти , офіційно зароблені і сума там не космічна . Щось тратила а щось залишалося. Я розумію що після того як я підписала заяву на вивіід коштів то в них більше аргументів. Просто після трьох днів переписок стало ясно що по іншому гроші не виведу а через НБУ там місяці розборок можуть бути

автор ЦібаФу • 06 декабря 2023
Суть теми а тому - що банкам довіряти не можна. Добре що лиш 4100$ , втратила десь 120$ на курсі а краще б задонатила. Не приємно хоч і не критично.
Я монобанку довіряла більше ніж чоловіку
Не пью, не курю• 06 декабря 2023
Ответ дляДело было давно
Привет дурной банк .. во первых как то сами открыли кредитную линию кинули на расчетный счет , эти деньги ясно потратились со своими . Потом забылось , тишина никаких напоминаний и письмо через три года погасите тело 3 тыс и наверх типа там 20 тыс )))
Спрашиваем тело готовы погасить , верх нет , подписи и договоров нигде нет , вас не просили давать кредит )) в общем лет пять возни было с ними . Ушла от этого банка .. плюс эти вечные их проценты со всего раздражали ..
Баба_Воля• 06 декабря 2023
Ответ дляДело было давно
Удалено администрацией...
Скіфська пектораль• 06 декабря 2023
Ответ дляЦібаФу
Та я постійно користувалась їх картками і £ і $.
Посредник?
автор ЦібаФу • 06 декабря 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Посредник?
Ні. Іноді оплачувала амазон , і донатила з моїх карток. В Україні використовувала. Все. Періодично переказувала з картки моєї іноземного банку на моно суми по кількасот $ . Ніколи не більше 400$ на місяць.
Carin• 06 декабря 2023
Автор, если несложно, поделитесь пож как придет ответ от регулятора на Ваше обращение. Самое неприятное - это неожиданное поведение банка...
Кондуктор троллейбуса• 06 декабря 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Просто так не блокируют что то ж было ..
моно блокирут ..досвидос универсалбанк
Не пью, не курю• 06 декабря 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
моно блокирут ..досвидос универсалбанк
Удалено администрацией...

автор ЦібаФу • 06 декабря 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...