Не гавкаю- но охраняю• 06 декабря 2023
Допоможіть, як позбутись бідного мислення?
Народилась у дуже бідній родині, роками носила один одяг, їла вдома тільки каші (м´ясо на свята і то свинина) і капусту, все.
Так продовжувалось до моїх 18, поїхала вчитись, все що заробляла - проїдала, не могла натішитись, що можу купувати продукти які я хочу. Дуже поправилась. Скинула. До одяг і косметики була абсолютно байдужа, потім щось переклинило і я перетворилась у шмоточніцу и віддавала на косметику багато. Зараз працюю на правда крутій роботі, вже купила все, що хотіла собі, а в голові думка "ну і нащо працювати далі, виживу якось і без грошей, можна каші їсти і все, схудну". Тобто я витрачаю на себе дуже багато, зарплата 25, все що душа забажає, але прагнення у мене невеликі, мені купити умилку за 500 грн це було вже прямо щастя вище мені. Прагнень немає, бо у мене невисокі бажання, мотивації немає, існую як водоросль. Як позбавитись цього "ну і без грошей проживу, раніше ж жила" і не псувати собі життя?
Не гавкаю- но охраняю
• 06 декабря 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
25 тыс. Грн или долларов?))
які долари. мені і цих грошей достатньо з головою, вже не знаю куди витрачати
Мамин тріль• 06 декабря 2023
а вы о чем-то кроме денег и на что их потратить думаете? имхо проблема в ’бедном мышлении’, но в переносном смысле - что спектр обьектов вашего интереса очень скудный
Не гавкаю- но охраняю
• 06 декабря 2023
Ответ дляМамин тріль
так
Не вмію заміряти• 06 декабря 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Эх, всем бы так)) экономная Вы очень
Life-is-love• 06 декабря 2023
Більше звертайте увагу на щось крім магазинів, знайдіть хоббі. Пробуйте себе у чомусь окрім роботи. Сходіть на якісь майстер-класи. Поїдьте у подорож Щось має відгукнутися. Будете розвиватись і життя стане цікавішим. Тут навіть не в грошах справа.
Красавица писяная• 06 декабря 2023
Ну наконец человек, для которого 25 тыс действительно классно и можно купить себе все, о чем мечталось
Приму в дар• 06 декабря 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Так в чем проблема? Все отлично
Мао_Мяо• 06 декабря 2023
Немного не поняла «мясо ели только по праздникам, да и то свинину». А свинина так плоха?
Spicy -02f0• 06 декабря 2023
Я не знаю как в 25 можно вложить все что душе угодно. А так в чем проблема?
Spicy -02f0• 06 декабря 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Так тем более, все что не надо отложили
ГейТуда• 06 декабря 2023
Авторе, я теж з бідної сімʼї… Їли з мамою лише пшеничну кашу, і інколи курку дворічну)))(а краще б свинину))). Зараз я не знаю, де тих грошей взяти, щоб купити все, що мені «потрібно»)). Скільки в світі цікавих речей, захоплень, місць, в яких хочеться побувати… Не в сімʼї справа, просто ви людина така, не знаю- може, вас хронічна депресія, чи гормони провірте…
Пешеходик• 06 декабря 2023
У вас действительно бедное мышление, в плане того, что очень узкое. Самое основное, надо откладывать деньги. Всегда. Минимум 30%.
А с ваших 25 тыс.тогда и не остаётся ничего, только на жизнь.
Кстати, вы с родителями живёте?
Летала_НаМетле• 06 декабря 2023
25к грн це ні про що...
Навіть на власне житло не відкласти...
Не гавкаю- но охраняю
• 06 декабря 2023
Ответ дляГейТуда
так, у мене постійно пригнічений стан
Заліковий троль• 06 декабря 2023
Вже який день поспіль теми про 20тис , 25 тис і це великі гроші. Хто замовив? Що за тролінг?
Не гавкаю- но охраняю
• 06 декабря 2023
Ответ дляПешеходик
Кстати, вы с родителями живёте?
тобто у мене вузьке, а ваше повернуте на відкладання грошей широке?))
Заліковий троль• 06 декабря 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ой, не кусайтесь хоч. Вам допомогти хочуть
Не гавкаю- но охраняю
• 06 декабря 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Заліковий троль• 06 декабря 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Все ясно. Навчіться тролити для початку
Летала_НаМетле• 06 декабря 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
У вас є якась фінансова подушка? Бажання купити квартиру/машину?
Не гавкаю- но охраняю
• 06 декабря 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
есть
подушки нет
Пешеходик• 06 декабря 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
О, так вы далеко не продвинетесь!
Вы ещё и агрессивная. Завтракали сегодня?
Пешеходик• 06 декабря 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Автору помощь не нужна, похоже, это тролль.
Не гавкаю- но охраняю
• 06 декабря 2023
Ответ дляПешеходик
кажется - креститесь
Пешеходик• 06 декабря 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
кажется - креститесь
Троллятина, сгинь