Начальник Анонимов• 06 декабря 2023
Правда, то что мужчин до 27 лет, которые ранее не служили сейчас не призывают?
Сосед, парень 23 года свободно работает по области.
Я, его спросила, а не боится то что его могут мобилизировать.
Он ответил то что сейчас до мужчин до 27 лет, которые не служили, не проходили военную кафедру, не призывают вообще служить. Типа лишь по желанию.
Бодіпозітівна• 06 декабря 2023
згрібають з зупинок, 2 сусідів, не служили, одного з них через 3 тижні вже вбили на донецькому напрямку
Трохи злякана• 06 декабря 2023
Ви дуже хочете, щоб сусід пішов, тому це питання виясняєте аж тут?
Нервогенератор• 06 декабря 2023
Теоретично, може й так. На практиці - змушують підписати договір
Начальник Анонимов
• 06 декабря 2023
Ответ дляТрохи злякана
Просто интересно стало. Одни боятся, переживают а другие нет.
ГоловнаЯ• 06 декабря 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Не правда, значить пішов як доброволець
Королева Сарказма• 06 декабря 2023
Ответ дляНервогенератор
Який договір?
ГоловнаЯ• 06 декабря 2023
Ответ дляНервогенератор
Як змушують? Б´ють? Погрожують?
Бодіпозітівна• 06 декабря 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Не правда, значить пішов як доброволець
неправда що ви говорите. меру міста доручили розібратись чому так сталось, був величезний скандал
Королева Сарказма• 06 декабря 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Яке місто?
ГоловнаЯ• 06 декабря 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Яким чином він через три тижні був на передовій? Навчання не проходив?
Королева Сарказма• 06 декабря 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Напочатку війни було таке. І скандал такий пам´ятаю в одному з міст на заході України. Лише вік загиблого не пам´ятаю.
ХаДиДиШь• 06 декабря 2023
Ответ дляНервогенератор
Як саме змушують?
Хвець-тець• 06 декабря 2023
Так це дійсно правда Чоловіки до 27 років які не проходили службу та воєнну кафедру можуть призиватися за власним бажанням. Ну поки це так.
ХаДиДиШь• 06 декабря 2023
В чоловіка на роботі є мужчини різного віку. Повістки вручали вже практично всім. Тим, кому ще нема 27, теж. Але їх не мобілізують, а просто дані уточнюють.
Дикая Роза• 06 декабря 2023
Мы с сыном 23 года шли и к нам подошли и сказали что можете идти, после того как спросили возраст
ротцвеники• 06 декабря 2023
Мобілізують з 27, до цього віку тільки добровольно. Є закон 9281 від 09.05.2023, про мобілізацію з 25 років, але його ще не підписав президет, він з червня на підписі лежить, якщо підпише, то будуть мобілізувати з 25 років.
Позаземний розум• 06 декабря 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Правда.
Полуправда!
Ели призывник, то гуляет до 27 спокойно
Если военнообязанный, то не призовут только если есть отсрочка (учеба, инвалиды, бронь на работе)
Теперь внимание!!!! На мальчишек старше 18 лет, которые по здоровью признавались\признаются ВЛК ограничено годными, негодными в мирное время, получают тимчасове посвідчення військовозобов’язаного не распространяется правило спать спокойно до 27. Они уже военнообязанные!
Ели призывник, то гуляет до 27 спокойно
Позаземний розум• 06 декабря 2023
Ответ дляХата на мати
До 27 років не забирають. Лише за бажанням.
Якщо ти призовник. Якщо військовозобов’язаний, то ніхто твоєї згоди чи бажання не питає
Бодіпозітівна• 06 декабря 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Позаземний розум• 06 декабря 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Не правда, значить пішов як доброволець
Да, конечно доброволец)))) Военнообязанный, и по закону о мобилизации военнообязанных в возрасте от 18 до 60 лет подлежит законной мобилизации
Позаземний розум• 06 декабря 2023
Ответ дляХвець-тець
Не зовсім))) Ще ті, хто не служив, бо ВЛК визнало його не придатним для служби в армії у мирний час, але придатним у військовий час і видало йому посвідчення військовозобов’язаного!!!!
Дуже багато косих\кривих дітей зараз таким чином підлягає мобілізації, якщо не має права на відтермінування у вигляді навчання, опіки і тому подібних варіантів