Чупа-чупс• 06 декабря 2023
Готують новий закон про мобілізацію. Чому тільки багатодітні не змінно??
Просто поясніть, чому такі привілегії тим хто має 3 і більше дітей? Скоро інвалідів кинуть на призволяще ( бо там багато ньюансів по утриманню в догляду).. зате папа герой наробив троє і сидить дома..
так мене це чіпляє, бо я фізично не можу більше мати дітей. І не хотіла б звичайно тільки заради відстрочки.. але ж багато хто цим користується.. потім ті діти не дай Бог нікому не потрібні залишаться….
Не знаю как сейчас проводят ВЛК и что пишут тем детям, но точно не повезло парням со слабым здоровьем, кто получили тимчасові посвідчення до війни (не годен в мирное время и ограниченно годен в военное время) . Причем законом от 23 августа была снята ограниченная годность по многим статьям (тот самый закон, что сопровождался шутками про сифилитиков, эпилептиков, клаустрофобов и т.д)
Сейчас тцк на старте принимать таких после окончания ПТУ, бакалаврата, магистратуры... Тех, кто не учится и не имеет других отсрочек забирают на раз/два
МАМА НИКИТКИ-2• 06 декабря 2023
Ответ дляКиев_Елена
Не забирают ведь)
То людина хоче щоб забирали. Лише багатодітні мають право не воювати. Всіх інших на фронт
super-kidd• 06 декабря 2023
Чому - дуже зрозуміло. Коли на кону стоїть існування нації, а не конкретних людей, все стає на свої місяця.
Якщо загине батько однієї дити - це тягар, у тому числі і на державу. Якщо батько трьох - це потрійний тягар. В той же час, всі наші діти - потенційно зберігають нашу націю.
Так само як наприклад державі потрібні ті, хто займається наукою наприклад. Ми повинні розвиватися, незважаючи ні на що. І ніби усі мі рівні, та жалко кожного, але в контексті спасіння держави, роль кожного дуже різна. І це дуже складно зрозуміти, коли в тебе є своє життя, життя близьких і саме вони для тебе найголовніші. Є такий експеримент: їде авто, велика швидкість, наліво - ви вбиваєте 5 дітей, на право - свого батька, що ви вибираєте? інших варіантів - не має.
Ответ дляsuper-kidd
Тобто, тих, хто потенційно не буде зберігати державу, на списання? Прикольно. Можна одразу зі скелі скинути, як у Спарті.
super-kidd• 06 декабря 2023
Ответ дляЧаюри
Де це написано? Про списання? Це якась ваша інтерпретація. Річ про оптимально. Що людей, як і будь який ресурс - треба використовувати максимально раціонально.
Ответ дляsuper-kidd
Діти інваліди мене хвилюють наразі. Виглядає так ніби ну і хай дохнуть, вони ж потенційно не допоможуть розвитку держави.
super-kidd• 06 декабря 2023
Ответ дляЧаюри
Це звичайно звучить цинічно, і не побажаю нікому мати дитину інваліда.
Але коли на кону стоїть чи буде існувати України, а ресурсу не має,
то потрібно буде весь час робити вибір. І часто це буде не популярний вибір.
Якщо вибирати чи одна дитина інвалід, яка весь час тягар, чи троє дітей, які через 5 років виростуть та будуть спасати націю, то у масштабі, останнє виглядає для країни більш преспективним. Але не факт, що з часов замість трьох, скажуть батьків 4-5-10.. І не буде більшого посилення.
Ответ дляsuper-kidd
Ну так, я так і написала, Спарта.
Ответ дляСкользкая
у меня один ребенок, но поддерживаю, что бы многодетных не трогали. Женщите одной справляться и сожержать 3х детей намного сложнее, чем 1.
И многодетные там тоже есть, знакомый со Львова пошел добровольцем, хотя у него 3е детей, весной погиб( и не один, а трое деток без папы остались.
Как вы думаете кому тяжелее у которой дети предположим 2 и 3 года, или маме у которой трое но предположим 14,15 и 16 лет.
Даже с одним грудничком намного сложнее чем с 3 подростками
L-i-s-a-92af• 06 декабря 2023
Да папа-герой,берите пример)
Из инвалидов 70% липовые,давно пора за них взяться
L-i-s-a-92af• 06 декабря 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Ні, бо я не хочу його хейту. Скажіть що не так я написала?
Кто б сомневался)
Ответ дляsuper-kidd
те що ви наеисали це чистий фашизм
і мені особисто не потрібне таке майбетнє в такій державі
Ответ дляInno4ka-ya
А если в семьи детей еще нет, жене муж вообще не нужен, выходит? Он должен идти папиков защищать?
Да тут вообще вопрос в том, что бездетный мужчина, если не успел стать отцом и погиб, оставляет «сиротами» родителей, безо всякого шанса увидеть продолжение своего рода, если сын в семье один … а сколько таких … чем и кем дальше жить родителям?
Viktoria_St• 06 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
О, а ви хотіли, щоб і 15 річні підлітки в окопах були. Аби ваші штани при вас залишились?
Досить того, що мій чоловік захищає країну.
Неужели к совершеннолетию Никитки вернетесь ?
Ответ дляkryasanchik
я сьогодні була у військовому шпиталі, скільки ,дівчата, в нас інвалідів, молоді, красиві хлопці. Шпиталь забит. Мій чоловік на нулі, Бахмутсткий напрямок, дуже важко там все йде. Я не знаю який вихід з цієї війни, шкода всіх. Але я хочу, щоб мій чоловік який з квітня 2022 воює, повернувся вже додому. А хтось п´є, гуляє, а це дійсно так. Я розумію всі хочуть перемоги, але чомусь чужими життями
L-i-s-a-92af• 06 декабря 2023
Ответ дляЧаюри
Хто вбиває дітей-інвалідів?
L-i-s-a-92af• 06 декабря 2023
Ответ дляtremiz
Не погоджусь з вами
L-i-s-a-92af• 06 декабря 2023
Ответ дляЧаюри
Оце все я розумію. А лежачу дитину легше буде прогодувати непрацюючій мамі?
Легше
Inno4ka-ya• 06 декабря 2023
Ответ дляWill_Be...
А почему мой,многодетный, должен защищать её борова? Он 8 месяцев как мобилизирован, за 8 месяцев видела его ровно 2 дня. И таких много, только,те, кто попрятали своих под юбки упорно не хотят такие вещи признавать, ведь свой дороже моего,и ей плевать, что мой8 месяцев жарится и мерзнет в окопах, а с пятью справиться сложнее, во всех смыслах, чем с одним.
Ваш многодетый зашищает своих детей прежде всего. И правильно делает, чем больше детей, тем больше ответственность
МАМА НИКИТКИ-2• 06 декабря 2023
Ответ дляViktoria_St
А що вам дасть моє повернення?
Ответ дляHerbst
Мені також подобається, що якщо на утриманні чоловіка є неповнолітня дитина, то хай за нею наглядаються і утримують аби хто, а батька загребуть.Це як? В мене у брата померла дружина 4 роки тому назад.Він сам виховує дитину 10 років.То хто повинен утримувати цю дитину, якщо його заберуть?Я? Як сестра, чи батьки, яким по 75 років....
У моего брата такая же история, тоже за него переживаю. С чего вы взяли что таких батькив заберут? по закону у них отсрочка, так як на утриманни есть неповнолитня дитина! Или его уже дёргают?
МАМА НИКИТКИ-2• 06 декабря 2023
Ответ дляsuper-kidd
Ви точно жінка?
Чи ваш дідусь Йозеф Менгеле?
Klokkertoppen• 06 декабря 2023
Ответ дляМудробаба
Много мужиков которые от каждой бабы по ребенку и много, он вроде баготодитный, а вроде нет.
Как у них?
Какая же бывшая жена даст свидетельство о рождении ребенка
Как у них?
Пусть не дает, он имеет право взять дубликат в загсе
Ответ дляsuper-kidd
Вы серьезно? А если эти 3 уедут, сколется, заболеют?
У вас есть гарантии что они нормальными будут и пойду кого то спасать?
Шизофрения вообще хитрая штука. Сегодня нет завтра есть