Чупа-чупс• 06 декабря 2023

Готують новий закон про мобілізацію. Чому тільки багатодітні не змінно??

Просто поясніть, чому такі привілегії тим хто має 3 і більше дітей? Скоро інвалідів кинуть на призволяще ( бо там багато ньюансів по утриманню в догляду).. зате папа герой наробив троє і сидить дома..
так мене це чіпляє, бо я фізично не можу більше мати дітей. І не хотіла б звичайно тільки заради відстрочки.. але ж багато хто цим користується.. потім ті діти не дай Бог нікому не потрібні залишаться….
Viktoria_St• 07 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тількі після вашого бубочки…
На сьогодні в окопах майже 2 роки мій чоловік. Тому, так, маю право посилати ваших підспідничкиків йому на заміну
Угу, муж в окопах, а вы Никитку в США выгуливаете. Да-да, верю. Вот покажете на личном примере и мы подтянется, а нет- то лучше уже к вам туда)
Аня1578• 07 декабря 2023
Ответ дляАтланта
Ради практической выгоды? У меня соседка заделала третьего, с целью подзаработать. Но с 1 июля уравнивали выплаты и она за третьего вместо 50 (или сколько там тысяч) должна была получить так же, как и за первого. Так она этого бедного ребенка добывала и выковыривала из себя любой ценой, чтоб успеть до 1 июля.
Не пишіть будьласка не правду. Зараз всі виплати однакові, що на першу дитину, що на 10. І це не з першого липня таке.
Я Вам задала питання, що Вам заважає народити? Відповіді не побачила.
Атланта• 07 декабря 2023
Ответ дляАня1578
Во первых, вы мне не задавали прежде никаких вопросов. Во вторых, если вы думаете, что я родила в этом году, то где ваша логика? Как бы я могла чисто физически сразу же родить второго, третьего и тд?
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2023
Ответ дляViktoria_St
🤦🏻‍♀️
Давайте) а грошей хочаб на білети вистачить?