Чупа-чупс• 06 декабря 2023
Готують новий закон про мобілізацію. Чому тільки багатодітні не змінно??
Просто поясніть, чому такі привілегії тим хто має 3 і більше дітей? Скоро інвалідів кинуть на призволяще ( бо там багато ньюансів по утриманню в догляду).. зате папа герой наробив троє і сидить дома..
так мене це чіпляє, бо я фізично не можу більше мати дітей. І не хотіла б звичайно тільки заради відстрочки.. але ж багато хто цим користується.. потім ті діти не дай Бог нікому не потрібні залишаться….
Viktoria_St• 07 декабря 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тількі після вашого бубочки…
На сьогодні в окопах майже 2 роки мій чоловік. Тому, так, маю право посилати ваших підспідничкиків йому на заміну
Угу, муж в окопах, а вы Никитку в США выгуливаете. Да-да, верю. Вот покажете на личном примере и мы подтянется, а нет- то лучше уже к вам туда)
Ответ дляАтланта
Ради практической выгоды? У меня соседка заделала третьего, с целью подзаработать. Но с 1 июля уравнивали выплаты и она за третьего вместо 50 (или сколько там тысяч) должна была получить так же, как и за первого. Так она этого бедного ребенка добывала и выковыривала из себя любой ценой, чтоб успеть до 1 июля.
Не пишіть будьласка не правду. Зараз всі виплати однакові, що на першу дитину, що на 10. І це не з першого липня таке.
Я Вам задала питання, що Вам заважає народити? Відповіді не побачила.
Ответ дляАня1578
Во первых, вы мне не задавали прежде никаких вопросов. Во вторых, если вы думаете, что я родила в этом году, то где ваша логика? Как бы я могла чисто физически сразу же родить второго, третьего и тд?
МАМА НИКИТКИ-2• 08 декабря 2023
Ответ дляViktoria_St
🤦🏻♀️
Давайте) а грошей хочаб на білети вистачить?