Шукаю трусики• 06 декабря 2023

Чому всі забувають?

Як ідеш в декретну відпустку, звільняється з роботи, або на лікарняний відразу всі забувають, мало хто напише, запитає щось? А в колективі, ти можеш бути самою активною заводілою, самим хорошим співробітником і тд. Поки ти там ти там, а якщо не там, то все, всім все одно, всі адаптувались і без тебе. Якось воно так виходить, та і я мабуть, так само забуваю, за тих хто вже не в моєму колективі. У вас як?
Коленная ложечка• 06 декабря 2023
Тому що на роботі потрібно працювати а не дружити

Лапка• 06 декабря 2023
Воно скрізь так. Незаменимых нет…
Паспортний стіл• 06 декабря 2023
Немає незамінних людей
Почемучка• 06 декабря 2023
Про тех кто на больничных и уволился, не забываем,я с прошлой работы уволилась 5 лет назад, все время общаемся. А вот кто уходит в декрет, нет, нам не интересны эти кашки какашки, а о другом с ними не о чем говорить.
Лапка• 06 декабря 2023
Автор, а навіщо вони вам на лікарняному?
Продаю витрішки• 06 декабря 2023
Я, як народила, просто не мала можливості слухавку брати від колег, то спить, то годую, то вкладаю, то дві руки заняті-мию.
Бешене сарі• 06 декабря 2023
Навіть якщо ви помрите то через тиждень на вашому місці вже буде працювати інша людина і про вас ніхто не згадає
Тому треба берегти свою сім´ю
Лапка• 06 декабря 2023
Ответ дляБешене сарі
Тому треба берегти свою сім´ю
Все вірно, работа була, є і буде.
Молода і нерозважлива• 06 декабря 2023
А у меня было много лет обида на коллектив, где я много лет проработала. Народ там и рожал, и женился, и умирал. Я всегда на всех сдавала, живо участвовала в дискуссиях по поздравлениях. А когда родила я, то никто ничего не подарил. Мне было очень обидно. У нас богатая контора, копейки никто с минималки не считает. И мне не столько был нужен подарок как внимание. Мне это было важно, но я это не получила. Вот тогда я и поняла, что мы здесь не дру, как бы мило мы не щебетали за чашечкой кофе.

Красота неземная• 06 декабря 2023
У мене трохи не так. Хоч лікарняний, хоч відпустка, ніхто не забуває.
У відпустку то ще й не раз треба вийти. Тому якщо затихають і не турбують, то я насолоджуюся спокоєм)
автор Шукаю трусики • 06 декабря 2023
Ответ дляЛапка
Одного разу прийшов колега з лікарняного, його довго не було, і висказпвся шутя/не шутя, що ніхто навіть не запитав, а як він, в що з ним. А він самий головний шутнік у нас був, завжди в центрі уваги…
Лапка• 06 декабря 2023
Ответ дляШукаю трусики
Це один випадок зі 100? Люди якщо дійсно хворіють, то їм взагалі нічого не треба, тим паче , щоб дзвонили і питали, як я, коли мені вмерти хочеться…
Марафетчица• 06 декабря 2023
Я забываю тех, кто окружал меня на прошлой работе. Нужно разграничивать работу и личную жизнь. На работе нужно работать, а не дружбу разводить.
автор Шукаю трусики • 06 декабря 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Це не приємно, розумію вас. Ну от такі безтолкові, що тут скажеш! Бо якщо є традиція всіх вітати, хто йде в декрет, то треба і застосовувати до всіх. Я йшла в декрет, то одна колега, так щебетала, як же вона без мене буде, що так звикла і так добре, але ні разу ні написала.
автор Шукаю трусики • 06 декабря 2023
Ответ дляКрасота неземная
То вас по роботі турбують, я не про це! Те що вам не дають спокій у відпустці, це не ок!
КоКоКоКоКоКо...• 06 декабря 2023
Це дивно. Про декрет взагалі невідомо чи повернеться чи ні, а стосовно лікарняного, то питають як воно там, якщо це звичайно не грип на тиждень. Але ж і чекати що будуть опікуватись як рідними теж марно. У всіх свої справи, сім´ї і т п, колеги це 2-3 коло спілкування
автор Шукаю трусики • 06 декабря 2023
Ответ дляЛапка
Та скільки вам років? Зараз дзвонити, дурний тон, тільки писати, а щоб подзвонити то треба домовитись коли і о котрій. Ніхто не дзвонить з чужих людей.
КрестьянинДиор• 06 декабря 2023
У нас нет всяких заморочек с общением. Всё легко и ненавязчиво. Коллега заболела раком, мы скидывались кто сколько хотел. Когда меня оперировали, то первое, что я написала в группе , когда вышла из наркоза ´я жива, не дождётесь´ поражали, накидали пожеланий выздоравливать быстрее.
Все взрослые, у каждого свой круг общения кроме работы есть, семьи, друзья. Нафига привязываться?!
Красота неземная• 06 декабря 2023
Ответ дляШукаю трусики
Ну у мене є і подруги в колективі. Вони, звісно, не забувають.
А до інших мені і самій байдуже.
До чого мені їх увага?
І чому вони мають про мене постійно пам´ятати, якщо по роботі не рахується, як ви кажете, а близьких стосунків у мене з ними немає?

Красота неземная• 06 декабря 2023
Ответ дляШукаю трусики
А вам це для чого, щоб писали чужі люди?))
Лапка• 06 декабря 2023
Ответ дляШукаю трусики
35, я не люблю не писати, не розмовляти, тим паче з колегами по роботі. Для мене вони тільки колеги по роботі. Я взагалі з ними і на роботі не спілкуюся, так о «птичках». Для мене вони чужі люди.
автор Шукаю трусики • 06 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
То колектив хоть підтримав колегу яка на рак хворіє? Людям жалко доброго слова, підтримати людину у тяжку хвилину… пару слів нашрайбати
Крижана бурулька• 06 декабря 2023
Ответ дляБешене сарі
Тому треба берегти свою сім´ю
100% ,у нас на работе недавно похоронили ,43 года она отработала на одном месте ,растворялась в работе , сколько нервов и т д ,казалось незаменимая , всё знает и умеет лучше всех .
Похоронили ,через 2 дня взяли другую молодую , справляется отлично ,про умершую поохали ,поахали неделю ,как же неожиданно ,как же так ?! и забыли .
Увидела изнутри это и поняла ,что не надо жить работой ,оно того не стоит
Пукимончиг• 06 декабря 2023
Ответ дляЛапка
Воно скрізь так. Незаменимых нет…
Есть
КрестьянинДиор• 06 декабря 2023
Ответ дляШукаю трусики
Конечно поддержали, она после химии опять вышла на работу, всё у неё хорошо. Мы не теряем друг друга, хотя коллектив большой, всегда кто-то да что-то знает, передаёт, навещает. Это приятно.
Тюрюнь_Тюнь• 06 декабря 2023
Я б і хотіла, щоб забули. Так ні...((((
Тюрюнь_Тюнь• 06 декабря 2023
Ответ дляКрасота неземная
сестра))))
КрестьянинДиор• 06 декабря 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Я всегда об этом говорю, когда я умру, обо мне будут рыдать только мои дети. Тогда почему я должна вкладывать в коллег больше сил и времени, чем в детей?
Я на хвилинку• 06 декабря 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
На работе не может быть дружбы, даже если она и есть, то это всё до первой стычки 😁
автор Шукаю трусики • 06 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Ото ж воно так працює, що люди забувають, друзі змінюються, переїхав, змінив роботу, вже не пересікаєшься, все забули з кінцями. Тільки сім’я є сім’я. Батьки, діти, чоловік (якщо з ним повезло)