Шукаю трусики• 06 декабря 2023
Чому всі забувають?
Як ідеш в декретну відпустку, звільняється з роботи, або на лікарняний відразу всі забувають, мало хто напише, запитає щось? А в колективі, ти можеш бути самою активною заводілою, самим хорошим співробітником і тд. Поки ти там ти там, а якщо не там, то все, всім все одно, всі адаптувались і без тебе. Якось воно так виходить, та і я мабуть, так само забуваю, за тих хто вже не в моєму колективі. У вас як?
КрестьянинДиор• 06 декабря 2023
Ответ дляШукаю трусики
Ото ж воно так працює, що люди забувають, друзі змінюються, переїхав, змінив роботу, вже не пересікаєшься, все забули з кінцями. Тільки сім’я є сім’я. Батьки, діти, чоловік (якщо з ним повезло)
100%
Поэтому не стоит тратить свою энергию на всякие обиды на каких-то коллег. Семья важнее. Остальное просто приятные бонусы.
alenka3108• 06 декабря 2023
Ответ дляБешене сарі
Навіть якщо ви помрите то через тиждень на вашому місці вже буде працювати інша людина і про вас ніхто не згадає
Тому треба берегти свою сім´ю
І себе)
ЦібаФу• 06 декабря 2023
А почему должно быть по- другому? Пока вы работали, общались с коллегами , у вас были общие интересы. Вы ушли в декрет , у вас общих интересов нет. У вас скорее появятся подруги среди таких же мам с детьми. потому , что интересы поменялись .