Без комплексів• Изменено 06 декабря 2023
Шукаю чоловічий трекінговий рюкзак
Шукаю чоловічий рюкзак по типу Deuter Futura 28 або приблизно такий об´єм 26-32 літри.
Що важливо:
1. Спинка, яка відділена шаром повітря від спини (це називається ´aircomfort´ або по-іншому в інших виробників, але не знаю, як точно )
2. Немає боковин знизу, бо фігура чоловіка не дозволяє так застибнути рюкзак. А зараз я дивлюся більшість рюкзаків з такими елементами.
На картинці я спробувала показати.
Найулюбленіший рюкзак чоловіка вже потребує заміни, а такої моделі вже немає.
Що важливо:
На картинці я спробувала показати.
Без комплексів
• 06 декабря 2023
Ответ дляЭлисо
Мені здається, всі спортивні із застібками на талії. Подивіться не спортивні, але тоді без такої спинки. Я б взяла спортивний, але не застібала.
Раніше ці застібки були тонкі від початку до кінця, їх можна було легко сховати і не користуватися.
А зараз зробили оцей функціонал, коли застібки збоку ще й широкі і виконують роль карманів.
Ответ дляБез комплексів
Можливо є і без карманів, треба дивитися. Я просто на це не звертала уваги, тому не знаю, чи бувають без кишень.
Без комплексів
• 06 декабря 2023
Ответ дляЭлисо
Оце стара модель, вона вже не продається. Теж є ’крильця’, до яких кріпляться нижні застібки, але вони маленькі. Якщо застібки завести назад і застібнути, ширина ’крилець’ не виходить за ширину рюкзака.
Ответ дляБез комплексів
Зрозуміло. А якщо ці крильця на нових моделях застібнути хрест-нахрест? В принципі теж не будуть випирати з боків.
Без комплексів
• 06 декабря 2023
Ответ дляЭлисо
Не знаю, можна спробувати в магазині.