Ванна Тазиковна• 06 декабря 2023

Загальні збори ОСББ

Доброго вечора. Можливо хтось знає нюанси ОСББ, дом з 5 під´їздів створили ОСББ, голова проводить загальні збори тільки одного під´їзду аргументуючи тим що робота буде проводитись саме в цьому під´їзді.
Результат:
вже голосів: 16
15 (93.75%) Збори всіх співвласників
1 (6.25%) Можливі збори одного під´їзду
Щедрик ведрик• 06 декабря 2023
В мене питання - тобто гроші з усіх, а робота буде в одному під´їзді?
Чи всіх інших не стосується?

Домашня Зюзя• 06 декабря 2023
А какая работа ?
автор Ванна Тазиковна • 06 декабря 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Чи всіх інших не стосується?
Ну типу що наразі робота стосується одного під´їзду, тому і збори проводить одного під´їзду
Просто звязда• 06 декабря 2023
Если деньги на эту работу будут собирать только с одного подъезда, тогда достаточно на сборах только их
автор Ванна Тазиковна • 06 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
А какая работа ?
Буде встановлена камера на вулиці над вхідними дверима одного під´їзду
Домашня Зюзя• 06 декабря 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
А на остальные подъезды в дальнейшем будут установлены камеры ?
всегдаДаДа• 06 декабря 2023
У вас 1 голова на 5 підїздів?

автор Ванна Тазиковна • 06 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
У вас 1 голова на 5 підїздів?
Так одна голова,одне осбб
автор Ванна Тазиковна • 06 декабря 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Тому голова і не хоче збирати всі під´їзди щоб не відповідать на таке питання перед іншими власниками
всегдаДаДа• 06 декабря 2023
У нас в кожній секції (підїзді на 12 поверхів) свій голова
Не люблю натовп• 06 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
тобто? і в кожного свій осбб?то може управляючі на кожен під´їзд?
всегдаДаДа• 06 декабря 2023
Ні голова осбб, отримує кожен місяць зп, але мало шо робить. Тому і спитала. Думаю, що 1 голови на 5 секцій було б достатньо.
автор Ванна Тазиковна • 06 декабря 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Наврядчи таке можливо в одному осбб голова завжди одна, то можуть бути члени
Баба на горошині• 06 декабря 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Как у вас в уставе прописано, так и принимается решение.Обычно такие вопросы решает правление.
Несемо світло разом• 06 декабря 2023
Цікаво, а як буде далі процес водопостачання та теплопостачання контролювати? Це ж загально будинкова територія на весь будинок, як мінімум. Те, що згадалося відразу.