Щира українка• 07 декабря 2023

Як його забути?

Заміжня, з чоловіком не живемо разом, давно чужі люди, є двоє дітей- підлітків. Так хочеться сімейного щастя, вірного і надійного чоловіка, кохати і бути коханою. Він військовий, розлучений. Стосунки швидко закрутились, я залипла на нього. Він теж говорив, що я йому потрібна. Та вчора в розмові сказав, що мріє звільнитися і поїхати додому, я в його плани не вхожу. Розумом я все розумію, на його місці я б теж не хотіла жінку з дітьми. На сім´ю і не розраховувала, можливо, хотіла б жити з дітьми, а з ним продовжувати зустрічатися, відпочивати, інколи бувати в гостях. Але він не хоче. Причому хоче продовжувати зустрічатися, поки служить в нашому місті. Я сказала, що хочу стосунки з можливістю їх розвитку. Він промовчав. Не знаю, чи продовжувати зустрічатися, бо живу тільки цими зустрічами, але на душі важко, знаючи, що йому тільки секс потрібен. Чи поставити крапку зараз, перестраждати і забути. Як це зробити? Причому інколи бачитиму його в містечку.
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
1) розлучений то точно? Бо бувають сюрпризи.
2) ви якщо продовжите, не поставите точку зараз - потім буде важче.
3) хто його знає. Іноді з самого не серйозного виростає міцне , серйозне і на довгі роки.

Вирішувати вам
автор Щира українка • 07 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни

Вирішувати вам
От як я б хотіла щоб у нас переросло у щось серйозне. Але бачу, що діти його зупиняють.
Не цілуюсь з бодуна• 07 декабря 2023
Не смешивайте в одну кучу - любовь может бы и с детьми от первого брака и мужик -муд@к. Вот и все! Беда не в вас, а в этом мужике.
автор Щира українка • 07 декабря 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Дякую, мені б побільше таких повідомлень, щоб пелена з очей спала і подивитись тверезо на ситуацію, бо розум взагалі відключився.
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Ну то тоді п.2
Місячне Сяйво• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Автор, він не розлучений.
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Автор, він не розлучений.
От чомусь і мені таке враження склалося (
Місячне Сяйво• 07 декабря 2023
А на якій підставі він звільнятися зібрався?
Нічого в голову не приходить, як вдома хтось потребує догляду.
автор Щира українка • 07 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Сказав, йому нема сенсу мене обманювати, був би одружений- сказав би, адже я заміжня. Все по чесному. Жодного разу не був помічений на брехні.
автор Щира українка • 07 декабря 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Ні, просто говорили, що якщо приймуть закон про демобілізацію чи звільниться він. Сказав, що так, звичайно відразу.
Мама Чели• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Дети не останавливают если мужчина любит
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Знаєте, жінки і з дітьми знаходять щастя, кохання. А можуть і без дітей бути самотні. Просто ви зараз не на того залипли. Я розумію ваше бажання. Сама така сама. Але, із-за цього бажання можна залипнути абсолютно не в того. Якщо у вас ціль сім´я- то закінчіть вже з чоловіком. Якщо не живете разом, то потрібно завершити це. Офіційно. І наступного обранця вже також розглядайте не ’ ну хоч якийсь’, а тільки тих, хто з такими ж цінностями, бажаннями і вас розглядає як можливість подальших відносин, а не просто тимчасовий секс
Місячне Сяйво• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Та коли то діло буде?
Але й з ним бачу каші не закрите.
Або насолоджуйтесь, поки є можливість, а там як буде.
Або шукайте іншого.
автор Щира українка • 07 декабря 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Живу в маленькому селищі. Чоловіків нема. Зараз наїхало військових, довгенько придивлялися один до одного, знімав квартиру в нашому будинку, здавався серйозним і наміри наче були. А тут випливло.
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Бо ви вже запали. Тому і випливло. Далі ваш хід.
Як там, відсутність того що потрібно не привід кидатися на все що попало
Місячне Сяйво• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Автор, сім´я далеко, легко скрити факт одруження.
Ну, як Ви заміжня? На папері? Ви ж не живете з чоловіком?
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Може є дружина вдома? Бо зараз всі військові так різко стали розлученними. До речі дружин військових виїхало за кордон меньше за все. Так , що вони можуть бути розлучені тільки на словах.
автор Щира українка • 07 декабря 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Так, ми не живемо. Але реально не розумію навіщо обманювати про одруження?
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Так отож. Я в такому стані не один рік жила. Офіційно одружені. Фактично вільні.
Ти це не перевіриш. Особливо коли в парі немає чого ділити. І розлучення через ЗАГС.
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Ви доросла дівчинка, а так і не бачити, що чоловіку збрихати, як подихати. Ну як би ви його на брехні спіймали? Жінка ж в іншому місті.
Трусиковед• 07 декабря 2023
Інтим був?
автор Щира українка • 07 декабря 2023
Ответ дляТрусиковед
Інтим був?
Так, три місяці зустрічаємось з інтимом.
Брюлик в стразах• 07 декабря 2023
Ответ дляТрусиковед
Інтим був?
Ви чим читаєте?
Брюлик в стразах• 07 декабря 2023
Скільки років вам і йому? В нього діти є?
Трусиковед• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
І живете з чоловіком в одній квартирі?
автор Щира українка • 07 декабря 2023
Ответ дляТрусиковед
І живете з чоловіком в одній квартирі?
Ні, чоловік живе в іншому місті. Зустрічаємось у нього на квартирі.
автор Щира українка • 07 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Мені 43, йому 50. У нього дочка доросла закордоном.
Та никада в жизни• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Не знаю. Я на самому початку одної спроби сказала що з одруженими категорично не зустрічаюся і чи точно він розлучений? Перед цим просто спілкувалися, без флірту і говорив, що також розлучений. Він сказав що такі самі принципи. Точно розлучений. І тут, коли я залипла, коли вже була зустріч реальна. Мені приходить повідомлення від ’ його вже колишня’ дружини. Сюрпрайз.
Незламна Україна• 07 декабря 2023
Ответ дляЩира українка
Ну що б ви його палкіше у ліжку кохали. Коли жінці невзначай даєш якусь надію ( наприклад, я не одруженний, май на увазі, ти можеш стати дружиною), то жінки ж зі шкури деякі лізуть, щоб догодити у всьому, тільки б взяв у дружини.
Ось побалакайте з ним відверто, якщо не сцикло , то зізнається. Запитайте:’ любий, скажи відверто, ти одруженний’? Ну невже ви не вмієте хитрити, ви ж жінка. Скажіть, що на ваші стосунки це не вплине, просто хочете трохи чесності.
В гетконтакті дивились номер? Може там позначенний коханний, або що.
Salsa-24da• 07 декабря 2023
Автор, не загадывайте далеко.
Спешить вам не куда- дети есть.
Встречайтесь и получайте удовольствие