Леся Українка• 07 декабря 2023
Дівчата погляньте,залишати куртку чі ні
Купила і вже знайшла кому продати .А мені всі кажуть що нормально на мені сидить. Хочу ще тут спитати не здається вона на мені затісною? Залишати чі всеж продати
Вибачте за фото ,вже які є
Результат:
вже голосів:
74 (71.15%)
продати
30 (28.85%)
залишити
Леся Українка
• 07 декабря 2023
Ответ дляАнонимба
Ну выбирайте сама, я Ваши вкусы точно не угадаю. Просто Ваша светлая делает из фигуры большой колобок, а так делают не все курточки)
Ну я ж хочу якісну і сучасну .А не просто куртку не в полоску
Пульт от линолеума• 07 декабря 2023
Ответ дляЛеся Українка
Ось для порівняння в чорному ,ця великовата але залишу бо дуже зручна
В светлой лучше