Леся Українка• 07 декабря 2023
Дівчата погляньте,залишати куртку чі ні
Купила і вже знайшла кому продати .А мені всі кажуть що нормально на мені сидить. Хочу ще тут спитати не здається вона на мені затісною? Залишати чі всеж продати
Вибачте за фото ,вже які є
Результат:
вже голосів:
74 (71.15%)
продати
30 (28.85%)
залишити
Леся Українка
• 07 декабря 2023
Штани вділа дві пари,об єм робила . Думаю взять теплі широкі,чі так і носити с цими і є джинси широкі
Кусман Сиру• 07 декабря 2023
Мне кажется вам больше подойдёт продольная строчка. Поперечная делает вас шире
Леся Українка
• 07 декабря 2023
Ответ дляВподобайден
А ви що відчуваєте? Коли річ мала, то вона незручна.
по відчуттям не тісна
Леся Українка
• 07 декабря 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Как большой батончик , но зимой все такие 🤷♀️
Та я і не маленький батончик. Але вже що поробишь
Сарафанное радио• 07 декабря 2023
Оставляйте, ориентируюсь по маме, она тоже вашего размера. Практически все куртки так сидят
Щаслива Я• 07 декабря 2023
мне не нравится только цвет, а как на вас сидит - нормально. Сейчас все в зимних куртках сугробы
Леся Українка
• 07 декабря 2023
Леся Українка
• 07 декабря 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Кажется она вам великовата
Ні ,плечі на місті. Меньша буде в грудях тісна
Копирайторша• 07 декабря 2023
я б залишила, хороша куртка . вцілому питання не вкуртці, а в тому що розмір 58. ну який в цьому разі варіант , який буде візуально робити автора струшкішою? чорне пальто ? ну таке теж...
залишати тим більше ,якщо куртка не єдиний варіант верхнього одягу на зиму.
Анонимба• 07 декабря 2023
Ответ дляЛеся Українка
Ось для порівняння в чорному ,ця великовата але залишу бо дуже зручна
нафига вы берете эти поперечные полоски? они ж из вас колбасу делают! берите продольные или без них, или в ромбик, но эти обе ужас, хотя белая хуже
Анонимба• 07 декабря 2023
Ответ дляКопирайторша
дело не в том, что надо сделать автора стройнее,а в том, что эти куртки делают автора толще, чем она есть
Пульт от линолеума• 07 декабря 2023
Ответ дляЛеся Українка
Возможно тогда просто так визуально выглядит белый цвет..
Мне нравятся светлые вещи , но не белые. Молоко, кемел. Нарядно, свежо и чуть менее марко чем белый .
Если вы сомневаетесь то оставляйте , но стирать придется часто , есть ли на смену другие вещи пока сохнуть будет .
Леся Українка
• 07 декабря 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Вона не біла .Вона як молочна .Це фото так передає
Леся Українка
• 07 декабря 2023
Ответ дляАнонимба
Зараз всюди ці полоски. Ось і вибіраю с того що пропонують
Ласкове телятко• 07 декабря 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Не все, надо подбирать одежду по типу фигуры, а не делать из себя глыбу
Допоможіть знайти• 07 декабря 2023
Ответ дляКотомафия
Вона робить з вас сугроб. Продавайте .
А яка не зробить? 58 розмір
Котомафия• 07 декабря 2023
Ответ дляДопоможіть знайти
А яка не зробить? 58 розмір
З повздовжньою строчкою і не біла
Копирайторша• 07 декабря 2023
Ответ дляАнонимба
ну от автор виставила в чорному, на мою суб’єктовну думку, в чорному взагалі печаль. пухові куртки всі зроблять автора більшою .
якщо для краси то можна розглядати шерстяне утеплене пальто, фасон підбирати , але якщо про зручніть , то пуховики взимку всеодно номер один.
Допоможіть знайти• 07 декабря 2023
Ответ дляЛеся Українка
Ну, тут унилий сугроб))) в білому вигляд нарядніший, веселіший.
Якщо що, то я теж сугроб, але трохи менший)))
Допоможіть знайти• 07 декабря 2023
Ответ дляКотомафия
З повздовжньою строчкою і не біла
Не бачила нормальних з повздовжньою строчкою.