Просериарила молодость• 07 декабря 2023
Посоветуйте ателье в Киеве (накидка на свадебное платье)
Не швею на дому, именно ателье, подъеду по городу без привязки к берегу.
Нужно пошить такую накидку из фатина или органзы
БезникаЯ• 07 декабря 2023
в них дуже гарна якість суконь, вони самі виготовляють. Ми купували дочці на випускний. У них є індивідуальний пошив
Просериарила молодость
• 07 декабря 2023
Ответ длявре_Динка
так в ательє є вже готові
Мне нужно на мой размер, с моим декором.
Просериарила молодость
• 07 декабря 2023
Ответ дляБезникаЯ
Спасибо!
Ответ дляБезникаЯ
я у них замовляла корсет із спідницею - не раджу, відшили на розмір більше і розріз не такий як я з ними обговорювала, хоча знімали мої мірки, ще й сказали доплати щоб вони виправили свій косяк. пободалася, перешили, але залишок лишився
Просериарила молодость
• 07 декабря 2023
Ответ длявре_Динка
Понятно, спасибо, значит вычеркиваю
БезникаЯ• 07 декабря 2023
Ответ длявре_Динка
А в нас дуже позитивний досвід з ними був, але брали готове. Я на замовлення ніколи не шию, бо ніколи не знаю, що отримаєш. В тебе очікування одні, а бачення майстрів зовсім інше
Ответ дляБезникаЯ
я брала за основу їх модель, просто просила підкорегувати розріз спідниці і по моїм замірам, вони самі їх знімали, те що було в них в наявності мені за кольором і розміром не підійшло