Вчора знову писала про мого гуру, Свіяша, що наше життя вибір і агітувала жінок обирати бути сильними, багатими...
Визнала, що на десятий рік війни у багатьох жінок і з роботою, і з грошима ((
Давайте про те, що якраз гроші, самодостатність, якась крутизна вважаються автоматично чоловічими вторинним ознаками. Прямо яйця, пробачте.
А я скажу вам, що то скелет і без нього людина загине в прямому і переносному.
Жінці хребет потрібний?
Результат:
вже голосів:
26 (60.47%)
Можна і хребет, і чоловік)
7 (16.28%)
Обов´язково
5 (11.63%)
Свій варіант
3 (6.98%)
Краще надійний чоловік
2 (4.65%)
Так, але його важко наростити
ksusha1155• 07 декабря 2023
Ви праві. Чоловік в нашій державі явище не надійне та і не захищене, на жаль(((, тому обовязково реалізуватись самій.
Life is Beautiful• 07 декабря 2023
В мене є Свияш. Це про Карму для чайників книги, я так зрозуміла? Там пишуть ні до чого не прив´язуватися у житті, щоб карму не отягащати, так?
Life is Beautiful• 07 декабря 2023
Ответ дляksusha1155
Якщо є діти, нема бабусів-дідусів, материнство важко суміщати з повноцінною кар´єрою.
І жінка стає залежною від чоловіка, якщо в неї не було приданого ніякого у вигляді грошей та нерухомості.
Ответ дляLife is Beautiful
Все правильно, наростити хребет то більше з історії ідеального світу
ksusha1155• 07 декабря 2023
Ответ для40ка
Або коли немає вибору і просто треба.
Life is Beautiful• 07 декабря 2023
Ответ дляksusha1155
Або коли немає вибору і просто треба.
Коли нема вибору, хребет може вийти слабенький(
Розповім вам анекдот із життя. Хожу я до перукарші, вона вже 2 раз заміжня, 2 дітей і 3 дитина ’-го чоловіка. Я ж живу з мамою, чоловічих рук в домі немає, зламані резетки і на плиті не вмикаються всі канфорки. Мама весь час говорить, от був би в тебе чоловік, і резетки були, і конфорки всі були б справні. Пішла я на днях до своєї перукарші, жаліюсь на те, що нема чоловічих рук в домі. Вона каже ’А я поняла, що краще в усьому надіятись лише на себе’. Вона тепер не иживе з тим чоловіком. Вона йому майже рік говорила ’Справ конфорки на плиті, в неї одна лише загорялася’, він відповідав ’То ти прост не вмієш вмикати, надо довго довго тримати просто’. Ось так, пішла від нього...
МаргаритаЛьвовна• 07 декабря 2023
Ответ длянова_Я
и вот почему я не люблю дома с газом..
вдруг такие вот безответственные соседи попадутся.
Ответ длянова_Я
А мастера вызвать ? Бывают такие мужики что руки из @пы, так уж лучше заплатить мастеру .
Ответ длянова_Я
Я трохи зависла
Тобто взагалі нічого?
Міг би електрика, газовика знайти.
Як не вміє, бо розетки там справді не кожен
І вона розійшлася повністю з ним?
Тобто взагалі нічого?
Міг би електрика, газовика знайти.
І вона розійшлася повністю з ним?
Ответ дляBell75
Та не знаю, тут и стол поломан уже, и резетки почти все, и конфорки те на плите и с раковиной что то не то... Когда папа был живой еще, не было так много поломок одновременно((
Ответ для40ка
Я трохи зависла
Тобто взагалі нічого?
Міг би електрика, газовика знайти.
І вона розійшлася повністю з ним?
Тобто взагалі нічого?
Міг би електрика, газовика знайти.
І вона розійшлася повністю з ним?
То в нас резетки і конфорки. Папи нема вже 7 років(( У перукарші чоловік говорив ’Вони справні, ти просто не вмієш правильно плиту вмикати, їх треба ДОООВго тримати при вмиканні.
ksusha1155• 07 декабря 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
и вот почему я не люблю дома с газом..
Це точно
Ответ длянова_Я
Вчитель блін
Доооовго це буває у газових духовках
А конфорки ні
Я так розумію, там автоматичне підпалювання
Секунду почекати і все, має горіти
Доооовго це буває у газових духовках
А конфорки ні
Секунду почекати і все, має горіти
ksusha1155• 07 декабря 2023
Ответ дляBell75
Реально як в універі вчили- головне зв житті знати де шукати підказку/вихід/допомогу, як вирулити. Я згадала тутешню недавню тему- питали як часто чоловіки гострять вдома ножі
Kusalochka• 07 декабря 2023
Ответ длянова_Я
Ну скорее всего эта женщина действительно дурочка. Все таки 3х родить от ’не тех’
Kusalochka• 07 декабря 2023
Ответ длянова_Я
У нее 2-е своих от 1 мужа, третья девочка_это уже дочка 2-го мужа, она жила тоже с ними.
Ужас. Мне не понять.