40ка• 07 декабря 2023

Мати хребет це нормально

Вчора знову писала про мого гуру, Свіяша, що наше життя вибір і агітувала жінок обирати бути сильними, багатими...
Визнала, що на десятий рік війни у багатьох жінок і з роботою, і з грошима ((
Давайте про те, що якраз гроші, самодостатність, якась крутизна вважаються автоматично чоловічими вторинним ознаками. Прямо яйця, пробачте.
А я скажу вам, що то скелет і без нього людина загине в прямому і переносному.
Жінці хребет потрібний?
Результат:
вже голосів: 43
26 (60.47%) Можна і хребет, і чоловік)
7 (16.28%) Обов´язково
5 (11.63%) Свій варіант
3 (6.98%) Краще надійний чоловік
2 (4.65%) Так, але його важко наростити
lus_so• 07 декабря 2023
Після слів ’гуру сказав’ нема сенсу читати. Читати, а тим більше обговорювати, мішанину з хребтів/яєць й іншого лівера, то пусте. Іншим разом.
Kusalochka• 07 декабря 2023
Ответ длянова_Я
Чего не понять? Двое мальчишек от первого брака, с мужем первым развелась. Нашла второго мужа, у которого УЖЕ была дочка, школьница, жила она с папой и его новой женой.
Мне не понять, как можно рожать бесконечно от ушлепков. Ошибиться могут все. 1 раз. Дальше - система. Как можно было рожать последнего от мужика, которого ты вообще не знаешь? Или до этого они пожили, узнали друг друга, а в беременность у него гормоны заиграли и он стал таким? мне никогда не понять.