дівчата, якщо вам болить Україна та українське, будь ласка, підтримайте нас!
допоможіть лайками чи репостами! ми працівники ідеологічного фронту України і нам просто закривають рота! Ми достеменно не знаємо, хто за цим стоїть, але у важкий для України час, закрити рупор боротьби з російською пропагандою це як? Кому це вигідно?
нас хочуть закрити під красивим словом реорганізація.. Дякуємо!
NesmeyanaYa• 07 декабря 2023
Ответ для Полячка
дивлюся на лайки-людям смішно, не можу повірити, що ці громадяни серед нас.
А ви не пробували нормально пояснювати? Описувати що в посиланні?
Кого вас і де закривають?
Осьминожко• 07 декабря 2023
Может быть нас готовят к чему-то?
Если бы НАТО хотело чтобы мы победили, нам бы дали оружия столько сколько нам нужно. Но нет, они без авиации послали ВСУ на контратаку через минные поля. Да плевать им на Украину.
Как-то подкосилась у меня вера в НАТО и США. 3
Отличная позиция, стачивать силы России об Украину. А мы как расходник. Но у нас и выбора нет, либо с русским миром, либо сопротивляться.
МиссКаприз• 07 декабря 2023
Наразі, нажаль, закривають все, до чого руки дотягнуться. У Миколаєві лікарні закривають, пологові будинки, хірургічні відділення (які під завʼязку забиті). І не має на них ніякої управи...
Осьминожко• 07 декабря 2023
Ответ дляМиссКаприз
А еще закрыли магазинчик у меня на районе. Это явно не спроста.
Перемога 2022• 07 декабря 2023
Ответ для Полячка
а так?
Открылось. Почитала. Жаль, очень жаль, вы делаете правильное дело.
Kot_v_meshke• 07 декабря 2023
Так не закривають, а реорганізовують шляхом приєднання до іншої установи. Чого ви проти?
МиссКаприз• 07 декабря 2023
Ответ дляОсьминожко
Можете висловити занепокоєння
Ответ дляОсьминожко
Может быть нас готовят к чему-то?
Не они послали, а выхода другого не было. Куда уже тянуть было с контрнаступлением? И так столько времени потеряли и дали рашке укрепить позиции. А они (партнёры) все жмутся, боятся лишний самолёт дать, чтобы раньше, чем им выгодно не победили. Наших людей никто из них не считает...Это только наши проблемы.
Ответ длячаревна
Раз для вас так важно, неполенились бы текст сюда скопировать. Чтоб по ссылкам не прыгать
7 грудня 2023 р. до Науково-дослідного інституту українознавства надійшов лист «Про реорганізацію Науково-дослідного інституту українознавства» №1/19265-23 від 06.12.2023 р. З метою його обговорення та прийняття рішення були зібрані збори трудового колективу НДІУ.
Директор, доктор філософії, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Василь Чернець у своєму виступі наголосив: «Під час російсько-української війни Науково-дослідний інститут українознавства розгорнув потужну діяльність з поширення українознавства як європейської науки. Також його дія спрямована на консолідацію суспільства та відвоювання української культурної спадщини у країни-агресора. В умовах, коли за межами держави перебуває понад 10 мільйонів громадян України, Інститут з метою активної співпраці з діаспорою та підтримки українських біженців, створив 24 закордонних філії (у США, Німеччині, Швейцарії, Франції, Нідерландах, Туреччині, Чехії та інших країнах), які діють виключно на волонтерських засадах. Завдяки їхній роботі про діяльність Інституту знає увесь світ. Вважаємо, що будь-яка реорганізація саме Інституту українознавства в умовах повномасштабної російсько-української війни є неприйнятним і антиукраїнським рішенням, суперечить інтересам Української держави та української нації».
Василь Гнатович наголосив, що він прикладе всіх зусиль, щоби зберегти Інститут та його колектив для продовження виконання вченими-українознавцями науково-дослідних робіт. Окрім того, відзначив директор: «Ми маємо наказ багатьох героїв Збройних сил України, які виступали на наукових заходах Інституту, і обов’язково звернемося до них за підтримкою».
Наступний виступаючий, голова первинної профспілковї організації кандидат історичних наук, Юрій Фігурний відзначив: «Ініціатором листа виступив директорат фахової передвищої, вищої освіти МОН України, який не має жодного відношення до нашої наукової установи. Найголовніше те, що у листі відсутнє будь-яке обґрунтування причин та мети цієї реорганізації. Це зроблено без погодження із трудовим колективом. Тому вчені-українознавці будуть активно відстоювати свою наукову установу та власне робоче місце!».
Вчений секретар, кандидат історичних наук, Юлія Лєбєдєва зачитала проєкт-звернення до Президента України Володимира Зеленського, Премєр-міністра України Дениса Шмигаля та Міністра освіти і науки Оксена Лісового.
Проєкт листів був одноголосно підтриманий та прийнятий за основу на загальних зборах трудового колективу НДІУ.
Ответ для Полячка
Оґо, сколько букв
Знание - сила• 07 декабря 2023
Вперше про вас чую. Хоча і цікавлюся тематикою ’українознавства’.
Ви впевнені, що ви не протираєте штани роками і вас недарма скорочують?
YOzhik v tumane• 07 декабря 2023
Ответ для Полячка
Да, вот такая она, Украина. И внешних врагов особо не надо.
Ответ дляЗнание - сила
установа працює з 1991 року, дуже дивно, що вам невідома установа зі статусом національного за тематикою зацікавлень