Госпожа_тамагочи• 07 декабря 2023

Чоловік навмисне сказав, що значить ...

... я була в дитинстві лохушка, через те, що не мала резинових чобіток((
У шлюбі 15 років, є діти. Він впринципі нормальний, але раз в рік+/- має щось такого типу отчебучити, що от при всій своїй повазі я не знаю як на це реагувати... Щоб Ви зробили/сказали в такому випадку?
Copy-Paste• 07 декабря 2023
То скажіть:’та да,трохи лохушка,раз за такого як ти займіж вийшла’)))

ничевока• 07 декабря 2023
разводитесь и едьте в Германию
Міняйловна• 07 декабря 2023
Сказать, что с вами так поступать нельзя.
И следить дальше, если будет вас обнулять, то есть фея, которая такая, как ´надо´, поэтому вы уже не та.
ЗаведУющая• 07 декабря 2023
Как Вы это терпите? Разводитесь немедленно, иначе дальше он будет позволять себе это два раза в год.
автор Госпожа_тамагочи • 07 декабря 2023
Ответ дляCopy-Paste
Дякую)) Дуже гарна порада!
Ответ дляничевока
разводитесь и едьте в Германию
Добре там, де нас нема?
Ответ дляМіняйловна
Дякую за пораду. Сказала відразу що мені обідно і боляче, бо тема мого дитинства це моє слабке місце ( він про це знає). Сказав вибач. Але мені те вибач...
Лорка-хлорка• 07 декабря 2023
Так он наверное шутил?
Кошка Мурка• 07 декабря 2023
у меня тоже в детстве не было резиновых сапог, но не знала, что резиновые сапоги это признак крутизны...
купила их уже во взрослом возрасте, климат меняется, у нас теперь бывают затяжные ливни

Твоя космішна• 07 декабря 2023
А если расспросить мужика, как было дело, то история заиграет другими подробностями.
Ответ дляЛорка-хлорка
Так он наверное шутил?
Ні, я добре знаю коли він шутить. Тут відчувалось, що спеціально ..
Покорительная• 07 декабря 2023
Купите резиновые сапоги и скажите, что вы исправились 🤷🏻‍♀️
Ответ дляКошка Мурка
Як Ви думаєте, признак чого його таке висловлювання?
Лорка-хлорка• 07 декабря 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Специально чтобы что? С какой целью говорить что в детстве вы были лохушкой? Мы все в детстве были лохами хотя бы раз.
Ответ дляПокорительная
Є. Стоять вже років 10, пилом припадають))
Карамелька• 07 декабря 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Флирта.
Ответ дляЛорка-хлорка
Такі самі питання і у мене...
Ответ дляКарамелька
Флирта.
👍🤣🤣
ЗаведУющая• 07 декабря 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Признак чувства юмора. А у Вас с этим плохо.

Natal_ka91• 07 декабря 2023
Я 2 рази перечитала пост бо спочатку не повірила що чоловік таку фігню може сказати. Він що, на приколі? Бийте тим же у відповідь))
ЗаведУющая• 07 декабря 2023
Ответ дляNatal_ka91
Сапогами
Natal_ka91• 07 декабря 2023
Ответ дляЗаведУющая
Сапогами
на такий жарт так і треба, мабуть)
Ответ дляЗаведУющая
Почуття гумору, це колись хоч комусь смішно. Він при цьому не посміхався, а мені тим більше не смішно, тому що тема дитинства дуже болюча для мене. І він це дуже добре знає
Забагаловка• 07 декабря 2023
У меня уже б по морде сапогом получил, а Ви таки лохушка, если терпите такой «юмор» в Вашу сторону
Забагаловка• 07 декабря 2023
Ваш муж никогда не высказывал Вам, что Вы из бедной семьи и без приданного?
ЗаведУющая• 07 декабря 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
У Вас очень низкая самооценка, из-за этого Вы обижаетесь на всякую фигню.
Ответ дляNatal_ka91
Безглуздий прикол((
Чим бити? Що ще я можу сказати, окрім того, що мені було боляче...
Карамелька• 07 декабря 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Безглуздий прикол((
Ну так и скажите ему прямо, или вы хотите, что бы мы с ним поговорили
Ответ дляЗабагаловка
Теж про це думала.
Я-ваш шанс• 07 декабря 2023
Незнаю що Вам порадити.
Я б вже 100 разів назвала в яких випадках він був лохом і кожного дня б це робила, спокійно, так невзначай. До тих пір поки він не вибачився або не забрав свої слова назад.
При тому що я не токсична, мабуть...