Госпожа_тамагочи• 07 декабря 2023
Чоловік навмисне сказав, що значить ...
... я була в дитинстві лохушка, через те, що не мала резинових чобіток((
У шлюбі 15 років, є діти. Він впринципі нормальний, але раз в рік+/- має щось такого типу отчебучити, що от при всій своїй повазі я не знаю як на це реагувати... Щоб Ви зробили/сказали в такому випадку?
Кошка Мурка• 07 декабря 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Як Ви думаєте, признак чого його таке висловлювання?
я не знаю вашего мужа, ваших отношений. как вариант, раз он знал, что эта тема для вас болезненная, значит хотел вас уколоть.
Госпожа_тамагочи
• 07 декабря 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Незнаю що Вам порадити.
Я б вже 100 разів назвала в яких випадках він був лохом і кожного дня б це робила, спокійно, так невзначай. До тих пір поки він не вибачився або не забрав свої слова назад.
При тому що я не токсична, мабуть...
Він вибачився, коли я сказала, що це боляче і покотились сльози, але мені те вибачення... Він добре знає що це моя болюча тема, але тнув мені туди(
Мой завтрак• 07 декабря 2023
Ответ дляЗабагаловка
Ваш муж никогда не высказывал Вам, что Вы из бедной семьи и без приданного?
Ох, я щелкаю по носу в ответ, не стесняясь. Свекровь высказывала мужу, думала я не слышу. Я потом у него спросила где золото, которое мне подарить должны были))?
Госпожа_тамагочи
• 07 декабря 2023
Ответ дляЗабагаловка
Ні, бо взагалі то я з приданним і не з бідної сім´ї)
Госпожа_тамагочи
• 08 декабря 2023
Ответ дляКарамелька
Ну так и скажите ему прямо, или вы хотите, что бы мы с ним поговорили
Ага))) Уявила, завтра зранку біля під´їзду- чоловік 500 шановних совєтчиць з резиновими чоботами і з ’найтеплішими’привітаннями))
Лорка-хлорка• 08 декабря 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Такі самі питання і у мене...
Ну так чего вы тогда решили что он это специально? Ну пошутил, ну может неудачно для вас. Я бы на такое, например, не обратила внимание. Я своим детством в этом плане довольна.
Госпожа_тамагочи
• 08 декабря 2023
Ответ дляКошка Мурка
Егеж бо) Питання, що тепер з цим мені робити...
Психологічка• 08 декабря 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Дякую за пораду. Сказала відразу що мені обідно і боляче, бо тема мого дитинства це моє слабке місце ( він про це знає). Сказав вибач. Але мені те вибач...
А в чём фишка? Он в детстве в колхозе в резиновых сапогах навоз месил или что? Я в городе жила, у меня были сапожки импортные, типа сейчас такие фирменные есть: снизу а-ля калоша резиновая, а над ними стёганый верх болоньевый, серо-серебристого цвета.
Тоже считалось, что это у меня резиновые сапоги )))
То я выходит не лохушка?
В городе мало кому те резиновые сапоги нужны были. На даче на огород ходить разве что. У нас еще в лес по грибы после дождя в них ходили.
То я выходит не лохушка?
Психологічка• 08 декабря 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Дайте ему послушать Сатью, про то, что все девочки сразу рождаются принцессами и красавицами, а все пацаны - жалкими обсосами. И только потом, да и то не все, могут в жизни чего-то добиться.
Я-ваш шанс• 08 декабря 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Він у Вас якийсь ущербний, чесне слово, він хотів Вам зробити боляче і зробив, бо до*братися до резинових чобітків в дитинстві це ще треба вміти. До того ж в той момент, Ви ніяк на це не могли вплинути.
Треба ще подивитися чи вистачає всього Вашим дітям, чи не лохи в батька діти?
А чому Вам це болить, це Вам потрібно в собі розібратися, тема бідності в нас майже в кожного, в кого не запитай є такі приклади з дитинства. Вам треба собі визнати, що так я була бідна, так дитинство було бідне, можливо батьки робили все можливе і неможливе для свого і Вашого виживання. Соромно і дивно сміятися з цього.
Психологічка• 08 декабря 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Почуття гумору, це колись хоч комусь смішно. Він при цьому не посміхався, а мені тим більше не смішно, тому що тема дитинства дуже болюча для мене. І він це дуже добре знає
Мой бывший мне говорил: да ты из колхоза приехала... При том, что я родилась и выросла в райцентре, в квартире с ванной и туалетом, а он сам - в селе, в хате, где водой из колодца прямо во дворе мылись )))
Шкала Радощів• 08 декабря 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну сказали бы , что он был лохом , потому что в резиновых сапогах в детстве ходил. Если хамит редко, просто зеркальте его хамство. У любого мужика тоже есть слабые стороны. Вот на них и давите ). Быстрее поймёт , что надо говорить, что нет .
Психологічка• 08 декабря 2023
Ответ дляЗабагаловка
Нет, потому что это он был из бедной семьи и без приданного, в отличие от меня )))
Психологічка• 08 декабря 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Безглуздий прикол((
Чим бити? Що ще я можу сказати, окрім того, що мені було боляче...
Отвечайте, как в анекдоте: а ты, а тебя... а у твоей жены резинновых сапог в детстве не было! поэтому из нас двоих лохушка - это ты!
Леннон_Жив!• 08 декабря 2023
Подаруйте йому на нр і скажіть : я хоч в дитинстві....
Жорстоко але чому йому можна а вам ні
Дуняша• 08 декабря 2023
Був би побитий, моєму інакше за 20 років не доходило. Терпіла. Один раз крапля терпіння переповнилась і я його відпи....да.
Дійшло назавжди. Шок був конкретний
Дуняша• 08 декабря 2023
Він вас принижує і вам треба реагувати миттєво, а не впадати в ступор, ображатися і тд. Ви повинні чітко заявити, що вам це не подобається!!!
Відзеркалити і тролити його жорсткіше, і образливіше, задавати його чоловіче самолюбство. Наприклад, що пісюн замалий, і тд. Заткнеться
Госпожа_тамагочи
• 08 декабря 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Жорстоко але чому йому можна а вам ні
Клас!
Дякую
Госпожа_тамагочи
• 08 декабря 2023
Ответ дляЩепотка_совести
он часом не скорпион?
Ні, я)) А що?
Дуняша• 08 декабря 2023
Ответ дляЩепотка_совести
он часом не скорпион?
У мене Скорпіон таке робив,поки не побила
Леся Українка• 08 декабря 2023
Ви що, не знаєте його болючих точок? Пожартуйте і ви. А потім вибачтеся. І кажіть, що у вас теж з почуттям гумору все прекрасно. І не плачте, а попередьте, що все віддасте йому сторицею. Впевнено клацайте його за яйка і щиро дивуйтеся, чого він плаче
Кучерявочка• 08 декабря 2023
Ответ дляПокорительная
Купите резиновые сапоги и скажите, что вы исправились 🤷🏻♀️
Причем рыбацкие, высотой до паха)