Шкварочка• 08 декабря 2023
Майстер знайомий кума
Короче, очі аж запухли, реву 3 години вже. Знайшов чоловік майстра дешевше, бо ж 1500 грн за установку дверей дорого. Знайшов за 1000. Що робити, нові двері купувати чи тільки коробку чи що робити? В мене просто немає сил плакати, чоловіка вже морально з´їла, він і гроші горе-майстру заплатив, хоча той ще не закінчив роботу! Я в розпачі...
Шкварочка
• 08 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка
Нічо не понятно
Ну, фото коробки дверей. Хіба не видно, як ’акуратно’ зроблено? Лиштва ще буде
Мадам Подлинник• 08 декабря 2023
Сочувствую, у нас такая история с плиточником, правда недешевым, тот вообще все бросил и швы заделывали мы и докладывали оставшиеся ряды плитки....
А ось і я• 08 декабря 2023
Ответ дляСлобожаночка
Я не розумію, як люди можуть братись за роботу, не вміючи?
Так таких вибрали, бо дешевше ж
Новопоштинская• 08 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
Видно, таких срезов как на 2, 3 фото быть не должно, он первый раз делает?
Шкварочка
• 08 декабря 2023
Ответ дляНовопоштинская
Друг кума, супер майстер. Ех, а знайомі дали номер телефону майстра, який в них робив. Але тут ж дешевше. Питання, що тепер робити...
Хома з пастою• 08 декабря 2023
Ответ дляСлобожаночка
а это те , кто в школе математику учить не хотел.
Лентяи по жизни
Говорю-балакаю• 08 декабря 2023
Ужасно, сочувствую. Тут и коробка, и замок(( вряд ли исправите это. Как у них руки не отваливаются после такой работы
Шкварочка
• 08 декабря 2023
Я думаю, мій чоловік сам краще зробив би. Але я хвилювалася, що зіпсує двері
Шкварочка
• 08 декабря 2023
Ответ дляRiesling
А навіщо платили?
Чоловік заплатив. Тепер взагалі задумалась про розлучення, вперше
Дайте подуться• 08 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
Ваше недоверие всему виной
Шкварочка
• 08 декабря 2023
Ответ дляДайте подуться
Ваше недоверие всему виной
Я хотіла нормального майстра!
Я на хвилинку• 08 декабря 2023
Так у вас вообще коробка с проёмом не совпадает.
На фото дверь утоплена в стену, вокруг раздолбано, и тут, как здрасьте - порезанный наличник в облаке пены...
Новопоштинская• 08 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
Вы знаете, мы с мамой плитку на кухне, на стене положили лучше чем в туалете мастера с Азербаджана, но у нас было не дешево и договор с фирмой, это был какой-то треш
Шкварочка
• 08 декабря 2023
Ответ дляRiesling
Ой да перестаньте, прям горе велике.
Хай чоловік і виправляє, сам або платить іншому майстру.
Чого ревіти, чим це допоможе?
Ну, коли 40 тис купити нові двері немає. Дверей 4, і на всіх отаке
Я на хвилинку• 08 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
Зарезы и стыки шпаклюются, шлифуются и подкрашиваются. Так же и коцалки вокруг замка.
Не разводитесь пока, пусть муж сначала двери поправит)
фрау Гітта• 08 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
По-перше - це всього тисяча. Досвід коштує дорого і найкращий - той, за який заплачено. Вже зроблено, всі живі/здорові, нема чого горювати, треба вирішувати. Щось з цим зробите навряд. Якщо ще зверху по кутам можна якось замазати затиркою і пофарбувати, щоб здаля пристойніше виглядало, то пацьорки дертої плівки навколо замка не приховаєте ніяк. Чесно кажучи, оці плівкові двері - це така собі штука. І на них дійсно майстра треба. Йдіть за новими дверима і новим майстром, плюньте і забудьте. Хай це буде найбільший ваш жаль в житті)
Шкварочка
• 08 декабря 2023
Ответ дляRiesling
А чому ви після першої не перевірили?
Чоловік цілий день був з ним! Ось чому я така зла
Санька-4b93• 08 декабря 2023
Ответ дляСоображалочка
Нічо не понятно
Что тут понимать - уе...анские стыки, повреждённый короб. Жопорукого мастера надо бить ногами, а не деньги платить.
АнтиТанкист• 08 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
а муж при чём? он тоже рукожопый рукожоп?
ну заплатит еще 1500 другому.
не по том плачете вообще.
ну заплатит еще 1500 другому.
не по том плачете вообще.