Яжемать Мне можно• 08 декабря 2023

Дівчатка, хто був насправді вагітний, а тест не полосатився?

і коли заполосатився? затримка 12 днів, на 2 день затримки робила тест-негативний. Прізрака прадіда не було. Підвищений апетит у мене, як ніколи і болить живіт як перед М. З однієї сторони, не хочу себе розчаровувати ще одним негативним тестом. З іншої сторони, розумію-треба йти хоча б на УЗД або здати ХГЛ. але вагаюсь і думаю, що просто збій, а не вагітність і чекаю( Розкажіть, як у вас було? На УЗД піду на наступному тижні, мабуть. Не хочу знову бути розчарованою, тому якесь у мене невизначення і бездія( не засуджуйте мене за бездіяльність(
Танцепесенная• 08 декабря 2023
Может внематочная?
Мрію про космос• 08 декабря 2023
У меня , как врач сказал , что тесту можно верить, когда он положительный
Мне только третий показал
Осьминожко• 08 декабря 2023
У меня было наоборот. Я не была беременной, но тест полосатился. Но я все таки родила.
автор Яжемать Мне можно • 08 декабря 2023
Ответ дляТанцепесенная
Может внематочная?
у подруги була позаматкова-ХГЛ був 140, тест полосатий
Танго утрьох• 08 декабря 2023
В первую беременность тест показал в первый же день задержки, а вторую только через семь дней
Капитанша• 08 декабря 2023
12 дней показало бы
Всміхайлик• 08 декабря 2023
При такой задержке, показать должен тест, сдайте хгч, узи на таком сроке не особо информативно
Ответ дляКапитанша
12 дней показало бы
я на 2 день робила. а зараз не хочу розчаровуватись, бо довго чекаю і вирішила не зациклюватись на тестах(
Наездница• 08 декабря 2023
Нема сенсу йти на узі, зробіть тест ще один. 99% що не вагітні, зараз тести дуже чутливі і точні, показують навіть до прогнозованих КД.
CuteMay• 08 декабря 2023
Оба раза тест показывал беременность еще до задержки. На подсознательном чувствовала как-то. И просто шла делала тест, понимая, что он будет полосатый.
Но в вашем случае - сделайте снова для начала тест. А потом по ситуации (УЗИ, хгч).
Ответ дляМрію про космос
Мне только третий показал
а через скільки часу показав тест?
Я тут с краю постою• 08 декабря 2023
На 12 день зробіть,точно вже має показати.Не було такого,що не показував,а от затримки бувають,через стрес певно,бо нічого іншого нема.то раніше,то затримки.
БезВзяток• 08 декабря 2023
На 11 день задержки. До этого делала на 4день и ничего не показало. Врач сказал, что поздняя овуляция
Патриоточка• 08 декабря 2023
Было такое , сдайте хгч 100% результат в тот же день зачем гадать
кнопкодав• 08 декабря 2023
Робіть зараз, другий день затримки то ще міг не показати. Напишете результат?
Ответ длякнопкодав
напишу завтра. боюсь( дурна( боюсь негативний знову побачити(
Радикальная• 08 декабря 2023
12 днів затримки покаже в будь-якому випадку , якщо вагітність є
кнопкодав• 08 декабря 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ви повинні відчути, що вагітні. Все буде добре!
годовасик• 08 декабря 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
вы странная. на 2ой день сделали, а на 12ый не хотите.
Уже б давно показал тест.

Сделали б на 10ый и знали б что не беременны и шли к врачу разбираться
ФсеСама• 08 декабря 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Але ж весь цей час від 2го дня затримки подумки вважаєте себе потенційно вагітною.
І шукаєте симптоми. Тоді ще гірше розчаровуваися.
Я б зробила тест і не тєрзала свою душу
Ответ дляФсеСама
Я б зробила тест і не тєрзала свою душу
ні, я не вважаю себе вагітною. просто стільки вже цих тестів наробила раніше-негативні. тому вирішила, що можливо горм.збій. тому і чекаю, може підуть( але 1% надії є(
Удачная• 08 декабря 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Звездец лучше переживать, писать тут тему чем пойти сделать тест. Я с вам в шоке б полная безответственность
Валентина2295• 08 декабря 2023
А раніше такі затримки були? Зробіть завтра тест. Можливо дійсно пізня овуляція і надія є на //. Так Ви вже будете точно впевнені.
автор Яжемать Мне можно • 09 декабря 2023
Ответ дляВалентина2295
Затримок ніколи не було, коли короною захворіла, то на 2 тижні була затримка і все. Тест зробила, негативний(
Ответ длякнопкодав
Негативний тест. Таки якійсь збій. Затримок не було раніше. В 2020 р., коли короною захворіла, була затримка 2 тижні. По відчуттям-почнуться М не скоро, хоча живіт болить. Треба йти до гінеколога. Дякую за підтримку!
кнопкодав• 09 декабря 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Тримайтесь, все налагодиться, вагітність як прийде ви відчуєте.
Ответ длякнопкодав
Дякую за підтримку і добрі слова! По ідеї маю відчути, але скільки історій, що не знають про вагітність декілька місяців(
Валентина2295• 09 декабря 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Значить ще не час. Все вийде! Все попереду у Вас!!!! Вірте в це!!!