Так точно!• 08 декабря 2023
Навіть у вихідний нервую через роботу(
Працюю касиром, працюю 2/2. Спочатку все мені дуже подобалось, дружній колектив, як потім виявилось і не такий уже й дружній. Пів року відпрацювала, і чим далі тим все гірше. Не думала, що моя напарниця виявиться такою сукою. Як тільки я прийшла до них, виявилось, що вона не вміє робити переоцінку, так як завідуюча не дуже вимоглива(мені здається не дуже вимоглива до неї), я навчила її(до цього рік працювала в цій самій мережі). Постійно коли приходила після її зміни, випраляла її косяки, мила брудну підлогу після неї, виставляла товар якого не вистачало, робила цінники, наводила порядки. Зараз таке відчуття , що з мене вижимають всі соки. День постійно відпускаю товари, крім того переробляю роботу, колега все що не так, скидає в групу, скаржиться, і її підтримують, шо так, вона молодець, вона все правильно робить. Коли вона неправильно видала замовлення, а приходили розбиратись до мене, і вимагали, щоб я гроші повертала, я теж невитримала і єдиний раз написала в групу, всі просто промовчали, завідуюча і слухавку навіть не брала, бо в неї вихідний, а я ревіла потім весь вечір. Вчора теж, через великий потік людей, не встигла 3 цінники доставити, напарниця прийшла зранку і навіть не доставила, хоча я за нею доставляла завжди, завідуюча з претензіями сфотографувала ті полички і скинула в групу. Ходжу туди як на каторгу, рятує тільки те, що робота поряд з домом. Скажіть, так і має бути в колективі? Чи це просто на мені були рожеві окуляри?
Любительница• 08 декабря 2023
Да вам попалась не совсем адекватная коллега и вы должны с ней работать. Либо ждите пока уволится, изменить вы вряд ли ее измените.
Пробуйте загрузиться делами плотно чтобы меньше думать о ней, но со след рабочего дня все по новой будет.
Да, я блондинка!• 08 декабря 2023
Ніколи не переймаюся роботою , тим більше на вихідних, це всього лише робота, яку завжди можна змінити, якщо щось не подобається.
Я тертий жук• 08 декабря 2023
Везут на тех, кто возит. У Вас такой характер. Взвалить на себя всю работу, свою и чужую и страдать от несовершенства мира. На следующей будет так же. Учитесь огрызаться, отстаивать свои права и не делать работу вместо всех вокруг.
Так точно!
• 08 декабря 2023
Це робота на рік на два, якщо чесно. Типу старт моєї кар´єри. В мене вже стаж є 1,5 роки.. Потроху роздивляюсь вакансії, щоб перейти в офіс
Так точно!
• 08 декабря 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Просто я не можу сидіти без роботи, мені постійно потрібно щось робити, щоб швидше час пролетів, щоб швидше додому піти...
Патріотка з дивану• 08 декабря 2023
Ответ дляТак точно!
В офісі таких сук буде більше, тільки вони будуть більш рафіновані.
Так точно!
• 08 декабря 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Тоді не знаю як мені бути. Єдиний вихід певно працювати тільки на себе чи що
Я тертий жук• 08 декабря 2023
Ответ дляТак точно!
Понимаю, сама такая. Но пока Вы будете делать работу за других, отдуваться будете тоже за всех. Лучше приобретите профессию, работу, на которой не будете считать секунды, чтобы пойти домой.
Кіма кепка• 08 декабря 2023
Ответ дляТак точно!
Ой, не пугайтесь, есть и вполне нормальные коллективы.
Научительница• 08 декабря 2023
Тю, в ваші обов´язки входить переробляти роботу колеги чи доробляти? Робіть свою роботу якісно. Колега що не встигає хай їй допомагає безпосередній керівник.
Любительница• 08 декабря 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Поддерживаю, сама такая.
Вам нужна работа без участия коллег, с четким распределением обязанностей.
Та дама прохавала и села вам на голову
Любительница• 08 декабря 2023
Ответ дляТак точно!
Ну а должны делать только то что должны и если видите что не ваше просто не делать пусть даже сидеть
Любительница• 08 декабря 2023
Ответ дляТак точно!
Нет, просто найти другую работу с использованием опыта . Не факт что так будет на каждой работе зависит от работы и от окружающих.
Любительница• 08 декабря 2023
Если та дама начнет набирать обороты вам все равно придется уволиться либо сейчас либо потом. Либо звоните и устраивайте скандал именно той даме. Вряд ли руководство что то сделает..
Викасикрет• 08 декабря 2023
не поняла, вы что директором наса работаете? мало вакансий на рынке? прямо сейчас подготовьте резюме и разошлите в самые крупные сети магазингв вашего города
и выберите нормальную работу
Так точно!
• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюбительница
Але тут на початку все теж було так добре, навіть ідеально. І я почала думати ’Хм, як класно, що знайшла таку роботу, що як одна родина, близько додому, і раніше відпустять як треба’. Але останні місяці почалась така фігня, ще мене ображає те, що мене почали знецінювати, чи то мені так здається🤔. Навіть сьогодні була повітряна тривога, колезі сказали не відчиняти магазин, пересидіти в безпечному місці(ми просто відкриті в тривогу), а коли я працювала під час тривоги то нічого, так і треба, потрібно план робити