Ондатрова шуба• 09 декабря 2023
Мужчина невысокого роста
Важно ли это для вас? Были бы с мужчиной который ниже вас, если он во всем остальном очень хороший? Мужчинам зачастую не принципиально если женщина чуть выше или одного с ним роста.
Результат:
вже голосів:
61 (52.14%)
рост важен
56 (47.86%)
рост не важен
Треба підробіток• 09 декабря 2023
Не знаю, скоріше важливий, я люблю підбори. Колись зустрічалась (намагалась!) З чоловіком нижче мого росту- ну ні. Як з дитиною цілуєшся. Пс: це особисто мої заморочки.
Ондатрова шуба
• 09 декабря 2023
Ответ дляТреба підробіток
Який ваш зріст?
маска Ілона• 09 декабря 2023
Мені не важливий зріст. Чоловік на декілька сантиметрів нижче за мене. Мені все одно на це.
Ондатрова шуба
• 09 декабря 2023
Ответ дляТреба підробіток
Ви чоловік? Який зріст?
Я 168, чоловік 174, мені ок, на підборах я трохи вище. Тема для побалакати
Пушап Мі мі• 09 декабря 2023
Так. Зустрічалася б. Хоча у мене такого ще не було з моїми 163 см.
Треба підробіток• 09 декабря 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Ну так це нормальний зріст, в мене був хлопець нижчий за мене БЕЗ підборів...
Ондатрова шуба
• 09 декабря 2023
Ответ дляТреба підробіток
Я знаю і такі пари, живуть щасливо
Треба підробіток• 09 декабря 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Я знаю і такі пари, живуть щасливо
Кожному своє
Встидаюся запитать• 09 декабря 2023
Чому багато жінок зациклюється на рості чоловіка? Ніколи не розуміла. Знайома 150 см, всі чоловіки, які в неї були, від 190 см. Для чого це? А щоб людина тебе поважала, любила, відповідала інтелектуальному рівню(так, це важливо) не треба? Тільки зріст? Моя сестра має ріст 185 см, чоловік її 176, іноземець, обожнює її, каже ’моя кохана як модель, я йду, а всі чоловіки дивляться на неї і завидують мені’. А якби думала про зріст, чи мала б такого чоловіка?
Лівий Локіть• 09 декабря 2023
Один раз мені сподобався невисокий чоловік. А так в мене всі високі. Зараз коханий 193 я 155
всемВсёИмного• 09 декабря 2023
Вообще все равно на рост. Я 175, мужчины были ниже меня или примерно одинаковый рост. Не в росте же дело, а в личности.
Жертва интернета• 09 декабря 2023
Ответ дляОндатрова шуба
у меня так же.
но бьіли и вьісокие мужчиньі в моей жизни. Но если вьісокий мужчина по жизни говно, а невьісокий - нормальньій/хороший, то как тут может бьіть рост определяющим?
Кстати, знаю пару, которая счастлива в браке лет 30 уже, и он на нее ТАК смотрит, как вроде у них медовьій месяц до сих пор, но она и вьіше и крупнее его (она не толстая, но само телосложение крупнее, он - мельче). В общем, он все ее хотелки вьіполняет, заботится о ней, видно, что очень любит. Да и вообще он классньій мужчина. А могла бьі она смотреть на рост и непонятно, как бьі тогда жизнь сложилась.
Ранковий базар• 09 декабря 2023
Я не змогла. Мені було дуже дивно і некомфортно всередині. Але то мої заморочки.
ЕлькиПальки• 09 декабря 2023
Если мужчина нормально себя чувствует со своим невысоким ростом и не оброс кучей комплексов, то мне все равно.
Херсон це Україна• 09 декабря 2023
180 чоловік десь 174-175
Ну хотілося б щоб був вищий але я цю секс машину ні на що не проміняю
Мамаша в бигудях• 09 декабря 2023
У мене 157, нижче кавалерів не було. Але люблф юності й реально чоловік в грошах, сексі і відношенні був 165 см
Стебель березы• 09 декабря 2023
Мой рост 178, рост мужа 170.
До замужества тоже была с предубеждениями, что счастье в росте)
неДоПриличий• 09 декабря 2023
Ой, не важно проголосую , если есть харизма, нравится внешность, то рост дело сотое
ВЫВсеВрете• 09 декабря 2023
Я заметила такую тенденцию, что очень высоким мужчинам нравятся девушки маленького роста. А низкие мужчины засматриваются на высоких женщин.
Все знаю від і до• 09 декабря 2023
Ответ дляСтріляний птах
Не люблю гномов
Сказала Белоснежка)))