фан L.O.S.T.• 09 декабря 2023

Навчання у школі за кордоном, або самонавчання

Доброго дня.
Підкажіть, будь ласка, з такого приводу:
наразі дитина навчається в 1 класі в Україні. На яку форму навчання краще перейти, якщо ми мусимо на деякий час виїхати за кордон і з дитиною (по українській програмі буду займатися я з дитиною)? Чи закриють нам в українській школі закінчення 1-го класу? Вони будуть якось оцінювати дитину в кінці року?

І чи визнається закордонна школа потім нашим Мін.освіти?

Будь ласка, поділіться своїм досвідом та знаннями з цього питання.

Тихого дня усім.
Женщинас• 09 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Це у випадку коли дитина зовсім не знає мови, приїхала нульова не говорить в не читає. У автора дитина і говорить і читає українською бо то її рідна мова.
:)) ні, говорити і читати це не значить розуміти програму класу, бо для навчання потрібна база

Пополняю_Карму• 09 декабря 2023
Ответ дляЖенщинас
Яка база навчання? Математики база однакова всюди вивчається. Яка може бути база в молодших класах. В старших теж в Україні фізику, хімію і т.п. починають вивчачи раніше і темп швидший ніж в іноземних.
Женщинас• 09 декабря 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Велика різниця :)
Математика не однакова, подивіться на кількість уроків фізики і хімії в школах Польщі і України ;)
Те, що проходять дати в Україні починаючи з 7 класу, це проходять в Польщі в ліцеї. В германії теж саме.
АляМ• 09 декабря 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3447916 Тут відповідала
Капуста Маша• 09 декабря 2023
Ответ дляЖенщинас
Можуть відмовити, або в клас менше перевести
Не могут отказать.
Было разъяснение МОН

Если есть документ с иностранной школы, то оценки перенесут за предыдущие классы по совпавшим предметам
Если нет справки- попросят написать контрольные
Если была справка, но там нет некоторых предметов , например той же истории Украины, укр яз и т д - то посадят написать контрольные

Но боятся написать контрольные не нужно!
Ну напишет ребёнок на 2 , и что?
В личное дело перенесут 2 . Вы увидите пробелы, где не совпадение программ и подтяните ребёнка , а дальше будет учится наравне со всеми. Если закончить 9 класс на все 10-12, то та двойка , например по географии за 8 класс, не помешает получить свидетельство с отличием.

Единственное, мои по всем(или почти) предметам низкий уровень будет, то могут предложить на класс ниже