Мона_Лиса• Изменено 09 декабря 2023

Редизайн кухні, питання хто розбирається, допоможіть.

І так дівчата маю питання
Перше хочу перефарбувати фасади кухні сама, чим і як зняти покриття те що зараз, і що робити потім шліфуввати треба обезжирювати грунтувати чим фарбувати?!
Далі питання друге , ніколи не клеїла шпалери взимку це треба поклеїти і скільки вони будуть сохнуть? Питання на фото це тріщини усадки дому на воздуховоді в кухні. Чи можна на миючі шпалери, наклеїти інші не знімаючи старі? Чим обробити такі тріщини, я поняття не маю що під шпалерами на воздуховоді, стіни в кухні не рівні.
Якщо в когось є поради , ссилки буду вдячна.
FluffuRana• 09 декабря 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Може шпалери пофарбувати? Якщо міцно тримаються звісно...
Вони надто кольорові, щоб фарба те все перекрила. Шпалери поміняти не проблема і не так і дорого. Там складніше по меблях..

Омлетик• 09 декабря 2023
Ось це місце зараз, я все сама зробила.
Тільки в такі місця рекомендую не брати повністю однорідні шпалери, краще із малюнком чи вираженою текстурою, бо ідеально ровно зробити складно. І якщо шпалери світлі, то, можливо, доведеться стіну під ними пофарбувати білою фарбою, бо деякі шпалери трохи просвічуються.
FluffuRana• 09 декабря 2023
Ответ дляОмлетик
Ось це місце зараз, я все сама зробила.
Гарно вийшло!
Сіґеле-міґеле• 09 декабря 2023
Обирала найдешевшу на Розетці.
автор Мона_Лиса • 09 декабря 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Фарбу чи корзину?
Все)))
Сіґеле-міґеле• 09 декабря 2023
Ответ дляFluffuRana
Зараз такі фарби різні, що можна пофарбувати все
автор Мона_Лиса • 09 декабря 2023
Ответ дляFluffuRana
Ой я бачила які перефарбують і з малюнками і навіть фактурні з блиском
Божа кульбабка• 09 декабря 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Автор, для перекраски вам нужно будет материала тысяч на 5 наверное. Давайте я вам дам ссылку на недорогие кухни и купите себе новую? Небольшую, но довольно симпатичную. Я на дачу покупала, год пользуюсь, отлично все!
Извините , может вы уже и кинули ссылку , можете тоже поделиться ?
Харчовий тріль• 09 декабря 2023
По фарбуванню меблів:
1. Знімаєте фасади і ручки із них
2. Якщо це плівка, то торці через папір проглажуєте праскою-вони відстануть і знімаєте плівку, якщо фасади фарбовані, то див.п.3
3. Шкурите наждачкою-спочатку крупнішою, потім дрібнішою, змітаєте пил, знежирюєте поверхню
4. Грунтуєте, висохло, знову шкурите як в п.3
5. Фарбуєте, висохло, знову шкурите
6. Знову фарбуєте, висохло і можна прикручувати ручки і самі фасади на місце.
Всі процеси в горизонтальному положенні. Я фарбувала невеликим поролоновим валиком, раджу купляти зрвзу декілька змінних насадок. Фарбувала алкідною фарбою Alpina, вона відносно не дорога але воняє, тому не раджу. У мене пройшло майже 4 роки-сколів, подряпин немає, єдине-використовувала якийсь ядрений мийний засіб і на одному із фасадів з´ячилося п´ятенце світлішого кольору

Жирафовое варьенье• 09 декабря 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Фарбу чи корзину?
Можна фото корзини?
Сіґеле-міґеле• 09 декабря 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Можна фото корзини?
Заместитель Анонима• 09 декабря 2023
Ответ дляМона_Лиса
Нащо лак. Я не хочу глянець. Фарби в два шари після грунту має бути достатньо.
Лак є матовий. Він не для блиску, а закріпити фарбу. Я теж фарбувала фасади сама, лаком не покривала, то треба вже підфарбовувати через пару років експлуатації
Пасхальний тролік• 09 декабря 2023
Ответ дляБожа кульбабка
https://idea.ua/product-category/kuhni-uk/
FluffuRana• 10 декабря 2023
Ответ дляМона_Лиса
Тільки скільки на це треба шарів і яку фарбу :) переклеїти дешевше набагато буде
автор Мона_Лиса • 10 декабря 2023
Ответ дляFluffuRana
Чим? Переклеїти самоклейкой плівкою, там немає вибору кольорів
FluffuRana• 12 декабря 2023
Ответ дляМона_Лиса
Та я ж про шпалери відповідала, не про фасади. Подивіться гілку повідомлень :). Що простіше і дешевше їх переклети, ніж перефарбовувати старі кольорові шпалери. Я розумію, коли, наприклад, плитку фарбують, бо це велике діло її зняти.