Заздрість то погано• 09 декабря 2023

ВПО нові правила, нічого не зрозуміло

Нічого не зрозуміла у нових правилах, зараз маю перереєстрацію пройти, через зміну адреси в межах одного населеного пункту, або зареєструватися у іншому місті, в залежності від обставин. Мені допомогу оформлять?

Ми з сином ВПО 2014 року, я допомогу не отримувала, на сина там щось приходило. Після 2022 року кілька разів переїжджали, то почали і на мене виплачувати допомогу.
Цьогоріч вийшла заміж (чоловік не має у власності житла), то його дохід теж мають рахувати?
Їжак в панчохах• 09 декабря 2023
Поки нічого ніхто не знає.
Щось запустили, тепер дивляться на реакцію і відправлять на доопрацювання. Думаю що десь у січні щось стане ясніше

автор Заздрість то погано • 09 декабря 2023
Та якось хотілось би зрозуміти що робити
Зрадорозганячка• 09 декабря 2023
То скиньте посилання на нові правила або скопіюйте правила. Не бачачи їх важко щось коментувати
КохайтесьЧорнобровi• 09 декабря 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3449592
КохайтесьЧорнобровi• 09 декабря 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Поки нічого ніхто не знає.
’Для продовження виплат представнику сім’ї необхідно подати заяву про призначення щомісячної допомоги на наступний шестимісячний строк до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем фактичного проживання або уповноваженій особі, визначеній виконавчими органами сільських і селищних рад, або до ЦНАПу.’
Кожні 6 міс.потрібно буде подавати нову заяву,ось основна зміна
І майнові обмеження