lilu1990• Изменено 09 декабря 2023

Дацюк і Арестович зажигають

Основні тези їх діалогу:

Війна у теперішньому її вигляді - результат роздерибанювання, послаблення України, її армії протягом попередніх років незалежності, починаючи з 1991 року. Спасібо Кравчукам, Кучмам та ін попередникам

Україна стоїть перед перспективою не просто програти у війні, а принипинити своє існування (якщо США не роздуплиться)

Опиратися треба на найближчих сусідів, які мають досвід життя під кацапами, і налагоджувати стосунки з ними.

Якщо допомогу Україні не проголосують у цьому році, то наступне вікно можливостей - лише лютий 2024 року. Інфляція і ціни будуть тільки рости.

Сьогоднішня західна демократія слабка і беззуба. Нанесено удари по базам США в сірії та Іраку. Відповіді немає

Коли США нарешті знайде свої яйця - невідомо, у нас може на той час уже не бути половини території.

У Росії теж не все так прекрасно, як вони там собі і нам малюють. У них є колосальні проблеми, які не вирішуються співпрацею з Китаєм, а тим більше імпортозамєщєнієм

Так звані ’успіхи’ рф - це наслідок слабкої нерішучої позиції Заходу, насамперед США, а не якоїсь ’геніальності’ путіна.
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляПавлик Равлик
Удалено администрацией...
А по теме Вы собираетесь комментировать?
Павлик Равлик• 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А що тут коментувати? Шльондри, вони і в Африці шльондри. Я про головних героїв теми.
lekon-lekon• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Я пам´ятаю у Фейгіна цілий ролик із закликом не лізти до українців зі своєю братською любов´ю. В тому числі він звертався і до російських лібералів, щоб ті засунули свої повчання собі в одне місце. Фейгіна закликав взагалі не трогати українців -
Чудово, розділяю його думку на 100%
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляПавлик Равлик
Удалено администрацией...
Можете про Порошенка, якого не випустили розказати, може комусь зайде.
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlekon-lekon
Чудово, розділяю його думку на 100%
Особенно сейчас феерична латынина. Великий эксперт по контрнаступу и украинской политике))))
Сдрыстнули все трусливо с московии и поучают теперь из взаграниц как нужно украинцам строить государство. Странно с их умом почему у них путлер у власти и народ-фашисты скудоумные в стране. Великие смелые всезнальщики))))
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляlekon-lekon
Погоджуюсь, завжди кацапи були у владі, у силових структурах, у розвідці. Треба фільтрувати на всіх державних позиціях людей, щоб не виразили дубінські і їм подібні.
Шо ви ділите всіх за національністю? Там наближені до Путіна половина з українськими прізвищами.
Павлик Равлик• 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Так про Порошенка це ваша улюблена тематика Навіть жителів країни агресора називаєте ПАРАШЕНКІВцями😂 . Давно не було картинок нетверезого Порошенка, давайте вже, викладайте.
lekon-lekon• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
То малороси, а не українці, я ділю принципом, що не треба порушувати кордони чужої країни. Поки це все відбувається зі сторони кацапстану, тож тут різниця в національності відсутня, вони всі кацапи.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ну в Лилушном эфире дацюк же и вбросил ’украинцы сами виноваты.они ж начали первые быть антиросией.начали язык и культуру русскую выдавливать’
Сижу и охреневаю.ничо что тут Украина.а не филиал московии с её культурой))))))
Якщо вже дійшло до цієї тези, Ізраїль ні разу не кинув кривого слова в бік Росії напряму з моменту нападу хамасу, хоча доказів російського сліду в тому нападі предостатньо. Чому, як думаєте?
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ для vihola
До речі арестович засуджує то шо не випустили Порошенка
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Іноді відео з покійним Нємцовим попадаються, один з небагатьох адекватних на параші, застрелилило хуйло серед білого дня, кацапам пох, ніхто не вийшов, всім ок.

Тобто, як Нємцов там одиниці, сльози, а як хуйло майже всі.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляlekon-lekon
Поки ми ділимо за походженням, діла не буде

Треба судити по ділам, поглядам і цінностям

Взяти інтерв´ю азовців та тих хто вийшов з полону. У багатьох тих хлопців типова кацапська зовнішність і російська мова рідна. Але вони українці хто б що не говорив.
vihola• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Йому лиш би колотити.
І ви кілька тиждень-два тому зізнались, що як арестович.
Виглядало наче прикол, а тепер очевидно, що то був не жарт.
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Йому лиш би колотити.
Я вас колочу? Звиняюсь
Павлик Равлик• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Мені абсолютно все одно, що засуджує і що схвалює хвойда Люся.
Соромно, що люди взагалі обговорюють цього персонажа на повному серйозі. Це означає, що у нього є шанси на політичне майбутнє(((
lekon-lekon• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Вы уважно читайте - в мене всі дописи стосувались росіян, а не національностей в Україні.
irinka_kyiv• 09 декабря 2023
Ответ дляТетя Фрося
Ой вы что. В первые месяцы его тут так превозносили, чуть что против него напишешь - бан и ЧС. Теперь смешно читать как его поносят те, кто меня в ЧС добавил из-за этого петуха
А чому ви вважаєте, що ті самі? Хтось міг вважати інакше, і не хотіти влізати зі своєю думкою в баталії агресивних ’захисників’ цього типа. Хтось взагалі в політичних темах не пише. Чи Ви маєте на увазі, що впізнали за ніками своїх тодішніх опонентів
екатериналуиза• 09 декабря 2023
Ответ дляIsidda
что вы прицепились до этой влады.ну капец.страная война у нас но никто не замерз.с голоду не опух.зеля тот катается вымаливает бабла по миру.пенсии у всех.нищеты я не вижу-одна стройка и тачки такие не хилые на стоянках.беженцы за границей на пособиях.многие свои квартиры сдали.НАЛОГИ НИКТО НЕ ПЛОТИТ затой айй карупция ворыыы.у нас корупция ниже чем в венгрии.многие у нас в серую бизнес я не права?не отправил зеля беженцев в села украинские -хати стоят пустые.а за границами договорился помогите спасите.если б не тот зеля смоктали мы сейчас бы чупа чупс и не дай бог бурятский.да есть минусы у него но есть и куча плюсов.
зачем вы копируете свой ответ,лень другие аргументы(с вашей стороны) выкладывать,или вам дали всего несколько ’рыб’ и вы их толкаете в массы ?ну как дети,ей Богу))))
екатериналуиза• 09 декабря 2023
Ответ дляhelga2014
Романенко с Антоном Геращенко. Вот чей Геращенко, того и Юра)
кстати,а где геращенко ,аваков ?
Isidda• 09 декабря 2023
Ответ дляекатериналуиза
у меня куча еще аргументов.и в чем я не права?
екатериналуиза• 09 декабря 2023
Ответ дляIsidda
нафиг повторяетесь?мы услышали аргументы опы.))
екатериналуиза• 09 декабря 2023
Ответ дляПавлик Равлик
таки да.набирается ядерный элехторат.(((
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
До речі перед єтим два года арестович жоловался что его боты пороха именно топят)
екатериналуиза• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
это не благодаря,а вопреки.
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Причем тут Азов в Украине и малоросы-убийцы украинцев на кацапии ?
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ви його слухали весь той час?
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Які малороси? Є люди віддані ідеї української державності і всі інші. Неважливо яке походження і минуле - і в тих, і в інших.

І неважливо яка мова
Павлик Равлик• 09 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Шльондри вони такі, хто платить, той ’дєвушку і танцуєт’
Ирина-bbd0• 09 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ви його слухали весь той час?
Я всех стараюсь слухати весь цей час. Даже венедиктова и ’нкмецкую’ истеричку губина))))
Зато интересно наблюдать за трансформацией некоторых)))))
автор lilu1990 • 09 декабря 2023
Ответ дляПавлик Равлик
І хто Арестовичу платить цього разу на ваш погляд?