Танцепесенная• 09 декабря 2023

Чоловік розповів всім що я приймаю антидепресанти.

Проблема загалом не в цьому, я не вважаю що цього потрібно соромитися. Але це все ж таки приватна особиста інформація і я сама можу вирішувати кого і як ставити у відомість про моє здоров´я.

Але про це знали тільки чоловік та одна близька подруга.
А мій чоловік, зауважу, БЕЗ моєї присутності розповів про це в великій компанії свої друзів і родичів.
Серед родичів є такі люди , ще тих поколінь, які одразу наліплять на тебе клеймо " ненормальна і хвора".
На низ мені пофіг, хай думають. Але чоловік...Як так? Чому не запитав мене? Навіщо це? При чому ми з ним це обговорювали неодноразово, і я казала свою думку про те, що обговорювати здоров´я, хвороби з чужими для мене людьми - це не прийнятно, це особисте.
Загалом, дуже засмучена і нерозумію вчинка чоловіка.
Роза в вазі• 09 декабря 2023
Запрошуйте всю сімʼю та друзів на Новий Рік та розповідайте про його імпотенцію.

Не гоню• 09 декабря 2023
Обычные сельские отношения
Бриджит_Фрикандо• 09 декабря 2023
Моя родственница боится всю жизнь признаться кому-либо о том, что принимает антидепрессанты. Тоже считает, что другие подумают, что она ку-ку. Но, реально: принимая антидепрессанты - ты больной человек. На голову! Или не так? Здоровый бы такие лекарства не пил.
дивчинка• 09 декабря 2023
И что он об этом говорит? Как обьясняет?
Лапка• 09 декабря 2023
тут только разводиться
Котя_люлю• 09 декабря 2023
Чоловій ваш, як і Ви вважає, що тут немає чого соромитись.
автор Танцепесенная • 09 декабря 2023
Ответ длядивчинка
Каже ’ ой, я щось не подумав’

На границе• 09 декабря 2023
Я згодна з вами, здоров’я - це особисте.
Я теж приймала антидепресанти, мій чоловік про те нікому не говорив.
Роза в вазі• 09 декабря 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А ви про свій геморой та діарею теж всім розповідаєте?
Бриджит_Фрикандо• 09 декабря 2023
Ответ дляРоза в вазі
Для начала у меня их нет)
автор Танцепесенная • 09 декабря 2023
Ответ дляРоза в вазі
О, розкажу на новий рік на застіллі про його геморой.
На границе• 09 декабря 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
В сенсі хворий на голову?
Депресія, наприклад. Це хвороба. Аде ж не на голову. Це не шизофренія і нічого такого.
Роза в вазі• 09 декабря 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Для начала у меня их нет)
Повезло вашим родичам та друзям. Бо інакше слухали б
автор Танцепесенная • 09 декабря 2023
Ні, краще!
У нього є деякі проблеми з алкоголем, пішов до психолога і все таке. Сяду і буду це мусолити.
автор Танцепесенная • 09 декабря 2023
Ответ дляНа границе
В сенсі хворий на голову?
В мене тривожний розлад, СРК на фоні психосоматики.
Хомо_сапиенс• 09 декабря 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Да, есть расстройства психики, если назначают. Но это личное дело человека говорит или нет
Бриджит_Фрикандо• 09 декабря 2023
Ответ дляНа границе
В сенсі хворий на голову?
Депрессия - психическое расстройство. Хвороба.
Коханозадовільна• 09 декабря 2023
Ответ дляТанцепесенная
Ні, краще!
Однозначно. Как говорится бог парует.
Вы реально думаете, что это лучшее решение? Тогда вы правда достойны друг друга
На границе• 09 декабря 2023
Ответ дляТанцепесенная
Ні, краще!
Може, ваша депресія - наслідок його проблем з алкоголем? Можете це в то русло провести під час застілля з тими ж родичами.

Спасу мир• 09 декабря 2023
Ответ дляТанцепесенная
Каже ’ ой, я щось не подумав’
Может действительно,, не подумал,,
Не думаю что хотел Вас психом выставить для всех, скорее наоборот рассказал с целью, чтобы знали близкие, друзья о проблеме со здоровьем с целью-чтобы Вас не дергали по пустякам.
Но Вам виднее какие у Вас отношения, что он за человек ..
So_so• 09 декабря 2023
Посмотрите, что вокруг творится. Ну принимаете и хорошо.
На границе• 09 декабря 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Але ж людина не на голову хвора.
Хомо_сапиенс• 09 декабря 2023
Ответ дляНа границе
В сенсі хворий на голову?
И депрессия, и шизофрения это расстройства психики. Но некорректно говорить «на голову» ни в одном случае
Банка з медом• 09 декабря 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Зрозуміло, чому боїться. В її колі спілкування є наприклад ви 🤦🏼‍♀️
автор Танцепесенная • 09 декабря 2023
Ответ дляНа границе
На щастя, ні. Просто перший раз виникло на фоні сильного стресу, а потім рецедив як почалась війна.
Але так, звучить шикарно
Вибачте, але в мене вже сміх крізь сльози.
І так , бл#дь, знає що стосунки на фоні його приколів не дуже, і тут знов якась лажа.
Відчуття - що цей чоловік прострочений, заносьте наступного.
На границе• 09 декабря 2023
Я працюю у великій міжнародній компанії, відомій всім вам. У нас деякі колеги між собою діляться контактами лікарів-психіатрів, не соромлячись депресії і т.д., спокійно про це говорять. Оточення інтелігентне і освічене. Нікому в голову не прийде думати, що той, хто приймає антидепресанти, хворий на голову.
Бабця в мештах• 09 декабря 2023
Якби він комусь розповідав про мій геморой чи розлад шлунку, чи що я лікуюся від алкоголізму, СНІДу і т.п.то образилася б... А на рахунок депресії що тут такого , зараз багато хто страждає на це, не бачу в цьому нічого таємного і соромного
автор Танцепесенная • 09 декабря 2023
Ответ дляНа границе
Так, загалом в мене теж адекватне оточення, за виключенням родичів мого чоловіка.
На границе• 09 декабря 2023
Ответ дляТанцепесенная
У мого чоловіка теж є родичі Ку-Ку із села, але з ними він наші особисті справи не обговорює.
Сегодня не целуюсь• 09 декабря 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Вона просто обстежена і лікується, а такі, типу як ви і ті, із-за кого вона не хоче говорити про АД, до лікарів не ходять і живуть нелікованими хто зна з якими діагнозами)