Тут как тут• 09 декабря 2023

Деякі волонтери просто відштовхують від себе! Моя ситуація

Я проживаю в Києві з сином - підлітком. Моя з/п десь 9 тисяч зараз. Я завжди по можливості доначу. Знайомим десь 100-200 грн. Братам по 500 + якісь збори. Трошки роблю окопні свічки на роботі. Чужим можу скинути 5,10,15,20-50 грн. Інколи реально віддаю майже останнє.
Є в мене знайома з Херсона. Я їй дуже співчуваю. Там важко. Вона волонтер. Якийсь час проживала в Києві від початку війни,потім повернулася назад у Херсон. Ну і відкриває збори. Я скинула 20 грн. Це мало,але я не можу всім скидати,мені теж треба жити. І ось заходжу в інсту, а вона пише "ми тут страждаємо, у нас постійні обстріли. Як вам,Київ? Добре з ялинкою в теплі і добрі,коли ми виживаємо". Бляха муха! Ну невже це я чи інші люди обстрілюють? Невже я особисто поставила цю ялинку? Чи людям було б легше,щоб скрізь були обстріли?
Не знаю... Так неприємно. І не хочу нікому про це розповідати,тому поділюся тут анонімно.