Гореотума• 10 декабря 2023
Донька дуже часто хворіє
Мами, підкажіть будь ласка, що робити. Доньці 8 років, хворіє на ОРЗ постійно, за час навчання вже разів 5 точно- зелені соплі, червоне горло і температура за 38. Якось ми рятувались постійно промиванням носа, полосканням і бризканням горла, і нурофеном. Але ось знову просто капєц - 3 день хвороби: температура майже 39, горло було червоне і вже сьогодні в білих плямах і червоненьких прищиках.
Звісно, що водять хворих і недолічених дітей у школу, вона все чіпляє((( але донька і цим літом хворіла(((
Я вже думала, може аналізи здати якісь, щоб виявити яка гадость у неї в організмі?
ГейСюда• 10 декабря 2023
Здайте аналізи. Але імунітет , це ШКТ. Їсть збалансовано і корисно, то буде кращій імунітет. Фрукти овочі, каші, мясо. Ну самі знаєте, що треба їсти. Спробуйте, ви побачите через декілька місяців покращення.
Бабця в мештах• 10 декабря 2023
Ответ дляГейСюда
Моя тоже часто болеет. Ест и фрукты, и овощи, и каши, и мясо. Ей 14
Гореотума
• 10 декабря 2023
Ответ дляГейСюда
Які саме аналізи потрібні, може підкажете? 🥲
Ой, з їжею біда- солодощі і макарооонииии. Всім іншим запихую майже силою(((
Гореотума
• 10 декабря 2023
Ответ дляБабця в мештах
Це капець якийсь ((( такий імунітет виходить?
У мене ще й менша донька 2 роки, зразу теж все хватає ну і я теж за дівчатами хворію - просто замкнене коло(((
Бабця в мештах• 10 декабря 2023
Ответ дляГореотума
Выходит, да
Садоводница• 10 декабря 2023
Идите к педиатру, пусть назначит обследования. Если ребёнок ест одни макароны и сладкое, о каком здоровье вообще можно говорить...
Гореотума
• 10 декабря 2023
Ответ дляСадоводница
Ну, не те щоб вона лиш це їла, але то у неї то в пріоритеті. А так, я готую нормально, стараюсь її різною їжею годувати. Як-то кажуть: перше, друге і компот.
Але бувають випадки, коли наготовано всього, а вона не їсть нічого, бо хоче макарони. І мушу їх варити, шоб не була голодна
Мост_Устал• 10 декабря 2023
Наша так болела лет до 15ти, месяцами, больницы, домашнее обучение....
Докладальниця• 10 декабря 2023
Закаливание - прогулки по свежему воздуху, купания в водоемах летом.
Ничего нового не придумали для иммунитета.
Мне без сахара• 10 декабря 2023
Ответ дляГореотума
Я убрала курця з квартири і діти перестали хворіти не вилазячи з хвороб. . У нас табу на куріння не тільки в квартирі , а і покурити на вулиці , а потім занести продукти розпаду никотину в квартиру. Цим у нас страдав дід і ніяк не хотів зрозуміти, зо його звичка вбиває імунітет у внуків.
Вмію заміряти найкраще• 10 декабря 2023
Ответ дляГейСюда
не факт, в нас діти їдть збалансовано, 4 дн школа-2 тиждні хвороби, так уже другий рік., що робити, не знаю..
Гореотума
• 10 декабря 2023
Ответ дляМост_Устал
Жах(((
Гореотума
• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Скільки вона гуляє вдень? В садок дитячий ходила до школи?
Зовсім трохи після школи і іноді ввечері. В садок ходила, то була схожа історія
Гореотума
• 10 декабря 2023
Ответ дляМне без сахара
У нас тато курить, але ми живемо у хаті і він курить лиш надворі
Ермолайчик• 10 декабря 2023
Здайте посів з горла і носа. Можливо щось висіється. І навіщо Ви постійно дитині носа миєте? Ви ж вимили всю мікрофлору. Звичайно тепер харає все підряд
размахер• 10 декабря 2023
Ми мучаємось, дитині вже 10. Ніякі закалювання і свіже повітря не допомогли. Виявились порушення у синтезі амінокислот і фолатного циклу. Перше це генетика. А друге намагаємось скорегувати препаратами заліза і фолієвої кислоти. Я це до того, що всі діти різні і треба шукати причину.
Гореотума
• 10 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Його треба здавати саме коли хворіє, чи вже коли виздоровіла?
Ермолайчик• 10 декабря 2023
Ответ дляГореотума
Краще проконсультуватися у педіатра або лора
Я тертий жук• 10 декабря 2023
Ответ дляГореотума
Дитині треба більше повітря. Я коли з дитиною гуляла по 4-6 годин вдень він в мене зовсім не хворів. Як тільки перестала гуляти нормально, - почав хворіти стабільно раз в два-три тижні. Повернула прогулянки, як рукою зняло