ЭтаваНиМожетБыть• 10 декабря 2023
Может ли мой муж уволиться если я пойду служить?
У нас есть ребенок до 18 лет. Но мой муж не его отец.
Ламборджини• 10 декабря 2023
Якщо усиновити дитину, то так. Знайомі обоє військові, він звільнився був з дитиною, вона - в армії.
ЭтаваНиМожетБыть
• 10 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Він військовий? Ви також?
Он военный. Я медсестра. Могу призваться
БершкомангоЗар• 10 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
Усиновити в 18?
Ламборджини• 10 декабря 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Усиновити в 18?
Дитину нерідну усиновити. Хоча ці питання до адвокату, з рідною дитиною питання не стоїть, тільки 1 військовослужбовець може служити, якщо є неповнолітня дитина.
ЭтаваНиМожетБыть
• 10 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
Вы точно знаете, что нужно именно усыновление?
Скромняшка• 10 декабря 2023
Тед думала про такие, але нажаль перед тим як Вас прийняти на службу вони проб´ють базу і побачать, що він служить, тому не візьмуть вас.
Ламборджини• 10 декабря 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ні, не точно, але логічно, тому що які документи він до заяви прикріпить, у дитини є батько? Він може за нею дивитись поки мама в ЗСУ.
ЭтаваНиМожетБыть
• 10 декабря 2023
Ответ дляСкромняшка
Возьмут конечно. Медиков не хватает и желающих нет
ЭтаваНиМожетБыть
• 10 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
Не логично. Мне нужно с точки зрения закона. У нас в составе семьи есть ребенок до 18 лет
Ламборджини• 10 декабря 2023
Ответ дляСкромняшка
Та ладно, прям так всіх перевіряють. Головне, щоб ви пройшли комісію і мали потрібний фах.
Ламборджини• 10 декабря 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Тому питання до юриста, в мене випадок був з 👪 своїми дітьми. Батько рідний є у дитини?
ХаДиДиШь• 10 декабря 2023
У ребенка есть отец? Это его обязанность воспитывать своего ребенка. Нужно будет доказывать, что отец по какой-то причине не может принимать участие в воспитании.
ЭтаваНиМожетБыть
• 10 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
Есть. Он в Германии
ЭтаваНиМожетБыть
• 10 декабря 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Вы юрист?
Сегодня не целуюсь• 10 декабря 2023
Цікаво выходить, як штаны протирать державні, дідівщини влаштовувати, квартири отримавати, в 45 на пенсію, та інші плюшки у мирний час, то військовий, а як свою справу робити, виконувати прямі обов´язки, то за чужу дитину і жінку ховатися. А хто за нього служитиме, той хто зовсім іншу професію обирав і після 3 місяців абиякого навчання на війну відправлений був? Кожен військовий країни, включаючи працівників військоматів мають бути на передовій, і без жодних варіантів про дітей, інвалідності рідних..., бо то був їх вибір, це їх прямий і першочерговим обов´язок!
ХаДиДиШь• 10 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
Сведения о составе семьи (детях, муже), включая их данные, обязательно записываются при постановке на воинский учет в ТЦК
Планшетница• 10 декабря 2023
В нас половина містечка і він і вона військовослужбовці. Ніхто не звільняється .
ЭтаваНиМожетБыть
• 10 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Удалено администрацией...
ЭтаваНиМожетБыть
• 10 декабря 2023
Ответ дляПланшетница
Я разве спрашивала о том, что происходит в вашем городе?
ХаДиДиШь• 10 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Точно. А то всю жизнь получали деньги и плюшки на случай «а вдруг война», а когда вот она война - они в тылу не при делах, пакуют и других воевать отправляют.
Сегодня не целуюсь• 10 декабря 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Вы згодні підставити себе і свою дитини заради яєць? І ця пародія на чоловіка також? Ваша дитина йому буде непотрібна, раптом щось трапитися з вами, він знайде іншу для задоволення, а дитина до 18 років якось ще при ньому буде, щоб прикривати його зад, а потім... Чим ви думаєте?
ХаДиДиШь• 10 декабря 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Удалено администрацией...
Это вы будете, судя по созданной теме.
Планшетница• 10 декабря 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Не хаміть, жіночко! Бо так як ви хочете, не вийде, не звільниться він.
Так зрозуміліше?
Бабка-ежика• 10 декабря 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Удалено администрацией...
ЭтаваНиМожетБыть
• 10 декабря 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Это вы будете, судя по созданной теме.
Ну вообще-то я туда и собираюсь). Это логично)
Анти-анонім• 10 декабря 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Удалено администрацией...
Яжбоматуся• 10 декабря 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Удалено администрацией...
Тогда к чему ваш вопрос, раз скоро всех заберут?