Бабуся Бетман• Изменено 10 декабря 2023

Роды после 40ка. Как оно?

Спрашиваю, потому что беременна. В декабре будет 40. Срок 6 недель.
Кастрюлька• 10 декабря 2023
Ответ дляOrganic
ну і з якого дива в неї раптом виникнуть ускладнення при пологах?
Еластичність тканин і м´язів знижується з віком. При пологах це може призводити до того, що дитина застрягне в родовому шляху, отримає гіпоксію, або асфіксію, а породілля буде порізана. Хто хоче перевірити, чи станеться це з ним - має змогу перевірити. Але якщо станется, нічого змінити вже не можна буде. Це не кіноплівка, яку можна ’назад відмотати’.
Organic• 10 декабря 2023
Ответ дляКастрюлька
чому тоді досвідчені грамотні лікарі не призначають КР здоровим вагітним сорока років? невже вони дурніші за вас, наприклад.
Кастрюлька• 10 декабря 2023
Ответ дляOrganic
Тому що на КР є квота, якщо ви не знали. Кожен пологовий будинок має ’план’ щодо кількості КР і його не можна перевищувати. Тому лікарі ’притримують’ КР для своїх родичів/друзів/знайомих/тих, хто платить. А решті, навіть якщо покази є, вішають лапшу про переваги природніх пологів. Для того і вік породіллі виключений із списку показів - щоб скоротити кількість КР.
Organic• 10 декабря 2023
Ответ дляКастрюлька
скоротити кількість КР, щоб збільшилась цифра дитячої смертності? серйозно?
Мамина квіточка• 10 декабря 2023
Ответ дляКастрюлька
Я людина з онкодіагнозом, що є членом закритої спільноти ’Афіна. Жінки проти раку’, в якій майже 28 тис учасників (не всі пацієнти, є і родичі). І скажу, що ’вилікувати’ в класичному розумінні цього слова можливо лише певні види раку (наприклад, РМЗ, РЩЗ), і то, коли це 1 стадія і лікування було призначене правильно. В абсолютній більшості випадків рак - це хронічна хвороба, яка повертається. І швидкість повернення залежить від типу пухлини, особливостей організму людини і ще купи інших факторів.
Я теж учасник цієї спільноті. Будь ласка, не пишіть більше такого.
Кастрюлька• 10 декабря 2023
Ответ дляOrganic
Чому смертності? Ми ж не в Зімбабве живемо. Збільшиться тільки цифра ДЦП, епілепсій і інших хвороб і вад розвитку, пов´язаних з пологовими травмами.
Organic• 10 декабря 2023
Ответ дляКастрюлька
тому що це неможливо передбачити. при ускладненні плід помре або народиться з травмами. чи ви вважаєте, це можна якось регулювати?
Кастрюлька• 10 декабря 2023
Ответ дляМамина квіточка
Не писати правди? ОК. Від того реальність не зміниться.
Кастрюлька• 10 декабря 2023
Ответ дляOrganic
У нас реанімують навіть новонароджених з вагою 700г. Померти ніхто не дасть. А залишитись інвалідом - запросто.
Organic• 10 декабря 2023
Ответ дляКастрюлька
до чого тут недоношена вагітність?
не підміняйте тезу
Кастрюлька• 10 декабря 2023
Ответ дляOrganic
до чого тут недоношена вагітність?
не підміняйте тезу
До того, що так само реанімують і дитину з асфіксією. Доношену дитину.
100%• 10 декабря 2023
Старшего родила в 24. а младшего в 40. Беременность проходила абсолютно одинаково. Роды тоже.второй раз чуть больнее.но не критично. По времени первый раз за 3 часа родила( с момента 1 схватки).Второй раз за 5 часов.Даже дети практически одинаковые. 4.200 и 58см —4.250 и 55см
ХуАнита• 11 декабря 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Хлопчик?
Ноу) на мальчиков токсикоз был